Fuksiarz

Fuksiarz
8.5

Fuksiarz

8.5
 • Atrakcyjny bonus powitalny do 770 zł
 • Atrakcyjne oferty dla nowych graczy (Fuks VIP i Fuks Kreator)
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty
8.5

Fuksiarz to czołowy polski bukmacher. W ciągu trzech lat działalności zdołał ugruntować swoją pozycję na rodzimym rynku, a partnerstwo z La Liga daje graczom wiele korzyści. Przekonajmy się wspólnie, jakie są wady i zalety tego bukmachera, a także poznajmy szczegółowo jego ofertę i regulamin!

Szybkie fakty

Właściciel:

Bukmacherska sp.z.o.o

Strona internetowa:

www.fuksiarz.pl

Założone:

15.05.2019

Siedziba:

00-175 Warszawa, al. Jana Pawła II 80, lok. 14

Dzwonić:

-

Pomoc techniczna:

[email protected]

Możliwości depozytu
Opłata
Minimalny depozyt
icon card
bez prowizji
-
icon card
bez prowizji
1zł
icon card
bez prowizji
-
icon card
bez prowizji
1zł
icon card
bez prowizji
1zł
icon card
bez prowizji
1zł
Metody wypłaty
Minimalna wypłata
Czas
icon card
5zł
natychmiast
icon card
-
do 24 godzin
icon card
1zł
do 24 godzin
icon card
1zł
do 24 godzin
icon card
-
do 24 godzin
icon card
-
do 24 godzin

Minimalny depozyt

1zł

Regulowany przez

Ministrowie finansów

Numer licencji

Jak zacząć grać w Betstorm? Fuksiarz

Krok 1

Kliknij czerwony przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu.

Krok 2

Pojawi się formularz, w którym musisz wpisać hasło, e-mail i nr telefonu, a także zaznacz wymagane zgody.

Krok 3

W kolejnej części formularza musisz wpisać imię, nazwisko, PESEL i kraj urodzenia oraz kod, który dostaniesz przez SMS.

Krok 4

Kliknij przycisk “Zarejestruj”

Jak zarejestrować się przez komputer?

Rejestracja za pośrednictwem komputera przebiega dokładnie tak samo, jak za pośrednictwem urządzenia mobilnego. 

Opinie o Fuksiarz

Tutaj możesz zobaczyć recenzje bukmachera Fuksiarz od prawdziwych użytkowników. Dołącz do innych graczy, którzy już podzielili się swoją opinią na temat Fuksiarz. Twoje doświadczenie może być bardzo przydatne dla innych graczy.

Więcej informacji o Fuksiarz

Fuksiarz - rejestracja

Założenie konta w Fuksiarzu jest bardzo proste i intuicyjne. Fuksiarz daje swoim użytkownikom możliwość założenia nie tylko regularnego konta, ale też tymczasowego. To drugie ma jednak spore ograniczenia. Jest to bardziej konto testowe. Dzięki niemu gracz ma możliwość wypróbowania oferty bukmachera i rejestracji stałego konta. Ma na to 30 dni. Po tym czasie konto tymczasowe, jeśli gracz nie podda się weryfikacji, stanie się nieaktywne.

Poza tym, z konta tymczasowego nie można wypłacać wygranych. Suma stawek na wszystkich zakładach, w ciągu 30 dni, nie może wynosić więcej niż 5000 zł, a maksymalna wygrana na jednym kuponie 2279,79 zł.

Aby przekształcić konto tymczasowe w stałe, gracz musi przejść weryfikację. To standardowa procedura, u każdego bukmachera. Wystarczy podać numerr konta bankowego oraz numer i serię dokumentu tożsamości, a także wgrać jego zdjęcie. Weryfikacja trwa kilkanaście minut. W weekendy oraz nocą ten czas może być dłuższy.

Fuksiarz - bonus powitalny

Po rejestracji gracz może otrzymać nawet 770 zł bonusu powitalnego! Składają się na to:

 • cashback 500 zł bez obrotu
 • cashback 200 zł bez limitu
 • freebet 50 zł za aplikację
 • freebet 20 zł na La Ligę.

Poniżej omawiamy wszystkie po kolei. Wskazujemy też, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać rzeczone bonusy.

Podstawowym bonusem powitalnym w Fuksiarzu jest cashback do 500 zł bez obrotu. O co chodzi? Jeśli twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki, ale nie więcej, niż 500 zł.

Dodatkowo, po ściągnięciu aplikacji i postawieniu zakładu za co najmniej 25 zł, otrzymasz freebet o wartości 50 zł. Jednak na tym nie koniec, bo od razu po wpłacie odbierzesz 20zł na darmowy zakład na La Liga.

Po pierwszym zakładzie bez ryzyka, na twoim koncie aktywuje się też cashback bez limitu. Jest to promocja dla stałych graczy i opisujemy ją w sekcji poniżej.

Fuksiarz - promocje dla stałych graczy

Cashback 200 zł bez limitu jest promocją skierowaną do stałych graczy. Można z niego korzystać codziennie, a wymagania są bardzo proste.

Wystarczy postawić kupon z zakładki Cashback. Zakład musi obejmować mecze La Liga lub innych hiszpańskich lig. W przypadku przegranej możesz otrzymać nawet 50% zwrot postawionej stawki. Co ważne cashback natychmiastowo trafi na twoje konto gracza i nie musisz go obracać. Możesz wypłacić pieniądze lub grać dalej.

Fuksiarz - dyscypliny i dostępne rynki

Fuksiarz ma bardzo bogatą ofertę, przede wszystkim na piłkę nożną. Ten bukmacher współpracuje z La Ligą i na rozgrywki z Półwyspu Iberyjskiego oferuje bardzo korzystne kursy i atrakcyjne bonusy, o których piszemy powyżej.

W sumie Fuksiarz oferuje ponad 200 rynków na piłkę nożną, co czyni go jednym z czołowych, na polskim rynku, jeśli chodzi o możliwość obstawiania tej dyscypliny sportu. Rozbudowane są też piłkarskie zakłady na żywo. Warto wspomnieć, że w zakładach live, można obstawiać nie tylko najczęściej spotykane zakłady, jak np. liczba goli, rzutów rożnych, fauli, kartek itp., ale również statystyki wybranych zawodników.

Fuksiarz ma też bogatą ofertę dla kibiców tenisa. Na tę dyscyplinę sportu dostępnych jest ok. 50 rynków. Tutaj Fuksiarz również ma do zaoferowania wiele wydarzeń na żywo. Obstawiać można m.in.

 • zwycięzcę danego punktu
 • zwycięzcę seta w stosunku 6:0
 • dokładny wynik gema/setu/meczu.

Jeśli chodzi o inne dyscypliny, nie wygląda to już tak dobrze. Fuksiarz przegrywa z konkurencją, jeśli chodzi np. o ofertę na żużel, czy sporty walki.

Fuksiarz - kursy bukmacherskie

Fuksiarz to bardzo konkurencyjny bukmacher pod względem kursów, szczególnie na piłkę nożną i tenisa. Kursy na te dyscypliny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo gracze mają do dyspozycji liczne bonusy.

Fuksiarz oddał też w ręce swoich graczy Fuks Kreator. Jest to narzędzie, które umożliwia użytkownikom tworzenie zakładów łączonych na piłkę nożną, dzięki czemu nie są oni ograniczeni ofertą i mogą budować własne zakłady, z satysfakcjonującymi kursami.

Dodatkowo, użytkownicy Fuksiarza znajdą specjalne oferty w zakładce Mega Kursy Boost. W tej zakładce znajdują się wyższe kursy, na niektóre wydarzenia.

Bukmacher

PKO BP Ekstraklasa

Premier League

Bundesliga

Serie A

Ligue 1

Superbet

5%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

Fuksiarz

6%

6%

6%

6%

6%

Fortuna

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

Fuksiarz - zakłady na żywo

Fuksiarz oferuje szeroką gamę zakładów na żywo, przede wszystkim na piłkę nożną i tenisa. W sumie Fuksiarz oferuje prawie 15 tysięcy zakładów na żywo w miesiącu. 

Bardzo przydatnym narzędziem do śledzenia i obstawiania wydarzeń na żywo jest tracker, w którym widnieją wszystkie statystyki i najważniejsze informacje dotyczące danego wydarzenia.

Dodatkowym narzędziem, pomagającym w śledzeniu wydarzeń live, jest widok multi, dzięki któremu mamy podgląd na statystyki i zmiany kursów nawet kilkunastu meczów jednocześnie.

Niestety Fuksiarz nie oferuje żadnych transmisji na żywo, co nie ułatwia śledzenia przebiegu wydarzeń. Obstawiając mecze live, można jednak opierać się na rozbudowanych statystykach.

Fuksiarz - zakłady na e-sport

Fuksiarz nie oferuje rozbudowanej oferty na e-sport. Wachlarz zakładów nie jest szeroki i nie wyróżnia się na tle konkurencji. Obstawiać można takie gry, jak:

 • Counter Strike
 • League of Legends
 • Dota.

Fuksiarz nie kładzie dużego nacisku na e-sport. Liczba rynków nie jest duża. Bukmacher, poza podstawowymi możliwościami, nie daje graczom niczego więcej.

Fuksiarz - depozyty i limity

Fuksiarz oferuje wiele możliwości wpłacania depozytów. Minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł, a konto można zasilić poprzez:

 • PayU (karty VISA i Mastercard)
 • Tpay
 • Blik
 • Przelewy24
 • dotpay

Fuksiarz - jak wypłacać wygrane?

W Fuksiarzu, wygrane można wypłacać bezpośrednio na konto bankowe. W godzinach 8:00 - 23:00, bukmacher oferuje swoim graczom natychmiastowe wypłaty, dzięki czemu pieniądze, pojawią się na twoim koncie w ciągu 15 minut. Pierwsza wypłata może jednak potrwać dłużej, ponieważ wymaga dodatkowej weryfikacji. Warto też wspomnieć, że konto, na które gracz wypłaca wygrane, powinno być zarejestrowane na niego samego, a nie np. na członka rodziny lub znajomego.

Fuksiarz - aplikacja mobilna

Aplikacja Fuksiarza nie ma żadnych dodatkowych funkcji. Oferuje taką samą funkcjonalność, jak tradycyjna strona internetowa tego bukmachera. 

Użytkownicy Androida nie znajdą apki w Google Play. Moją ją jednak pobrać ze strony bukmachera. Z kolei, dla graczy korzystających z urządzeń marki Apple, aplikacja Fuksiarza jest dostępna w App Store.

Na pewno dużą zachętą do pobrania aplikacji jest freebet 50 zł. Jak go otrzymać? Wystarczy pobrać aplikację, a następnie postawić zakład o wartości co najmniej 25 zł. Niezależnie od tego, czy twój zakład będzie wygrany, czy przegrany, otrzymasz freebet, który będziesz mógł wykorzystać do obstawiania na urządzeniach mobilnych.

Fuksiarz - transmisje na żywo

Jeśli chodzi o transmisje na żywo, to Fuksiarz nie ma się czym pochwalić. Wyraźnie przegrywa z konkurencją, ponieważ nie transmituje żadnych wydarzeń.

Fuksiarz - cashout

W dzisiejszych czasach cashout jest standardem u wszystkich bukmacherów. Ta opcja pozwala rozliczyć kupon jeszcze przed zakończeniem wszystkich zdarzeń, na nim, umieszczonych. Wtedy jednak gracz otrzyma mniejszą wygraną, niż gdyby poczekał do zakończenia zdarzeń, które obstawił.

Fuksiarz też oferuje taką możliwość, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i live. Z tej opcji mogą skorzystać gracze obstawiający zarówno jedno zdarzenie, jak i ci, którzy zdecydowali się na bardziej rozbudowane kupony. Jednak nie zawsze jest możliwe skorzystanie z tej opcji i decyduje o tym sam bukmacher. Podstawowym kryterium jest obstawienie zakładu z konta głównego. Kupony, które zostały postawione, za pieniądze z bonusów, nie mają tej funkcji.

Fuksiarz - zakłady kombinowane (AKO)

Wielu graczy, szczególnie początkujących, zastanawia się co oznacza pojęcie zakłady AKO. To nic innego, jak kupon składający się z wielu zdarzeń, co najmniej dwóch. Aby kupon był wygrany, trzeba poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia, które się na nim znajdują.

W Fuksiarzu wachlarz zakładów AKO jest bardzo szeroki. Nie wolno jednak łączyć zakładów przedmeczowych i live. Ta opcja jest dostępna jedynie w Fuks Kreatorze.

Fuksiarz - program lojalnościowy

Fuksiarz docenia swoich stałych i aktywnych graczy, oferując im program Fuksiarz VIP. Na czym ona polega? Chodzi o to, że najaktywniejsi użytkownicy mogą skorzystać z dodatkowych przywilejów. Są to m.in.

 • Dedykowane bonusy
 • Specjalna, indywidualna obsługa
 • Priorytetowe wypłaty
 • Wyjazdy na wydarzenia sportowe.

Aby dołączyć do programu Fuksiarz VIP, trzeba wyróżniać się aktywnością, czyli po prostu często odwiedzać bukmachera i korzystać z jego oferty. Tacy gracze mogą liczyć na specjalne zaproszenie od VIP Managera. Można również samemu poprosić o dołączenie, wysyłając mail na adres [email protected]. Niezbędnym warunkiem, aby zostać włączonym do programu jest włączenie subskrybcji e-mail i SMS, co można zrobić poprzez zakładkę “Twoje dane” i sekcję “Subskrybcje”.

Fuksiarz - licencja i bezpieczeństwo

Fuksiarz jest legalnie działającym bukmacherem. Gra u tego bukmachera jest w pełni bezpieczna, a każdy gracz musi przejść obowiązkową weryfikację.

Fuksiarz jest obecny, na polskim rynku, od 2020 roku. Działa na mocy licencji o numerze PS4.6831.1.2020, wydanej 9 grudnia 2020 roku. Jest to licencja na organizowanie zakładów wzajemnych w internecie. Fuksiarz nie posiada pozwolenia na prowadzenie zakładów w punktach stacjonarnych i nie posiada on swoich placówek.

Fuksiarz - obsługa klienta

Aby skontaktować się z bukmacherem, najlepiej przejść do zakładki “Pomoc”. Wtedy poprzez czat, uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania.

Swoje wątpliwości i opinie, można kierować do bukmachera także poprzez formularz kontaktowy oraz mail [email protected]

Fuksiarz - podsumowanie

Fuksiarz to bukmacher wart uwagi, choć musi poprawić kilka rzeczy, aby dobić do czołówki najlepszych bukmacherów na polskim rynku. W wielu miejscach jednak nie odbiega od konkurencji i jest godny polecenia.

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień