TOTALBet

TOTALBet
8.1

TOTALBet

8.1
 • Atrakcyjne kursy i bonusy
 • Bonus powitalny bez wymaganego obrotu
 • Oferta na PRIME MMA
8.1

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat platformy oferującej zakłady bukmacherskie jaką jest TOTALBet? To nic trudnego! Z naszą rzetelnie przygotowaną recenzją dowiesz się wszelkich informacji o tej stronie internetowej bądź też aplikacji – od licencji, przez całą ofertę, po obsługę klienta, aby w pełni przedstawić Ci jej działanie. Cały materiał powstał na podstawie naszych dokładnych analiz, doświadczeń związanych z użytkowaniem platformy oraz opinii innych klientów, którzy wcześniej korzystali już z usług bukmachera.

Strona TOTALBet działa w Polsce od już 6 lat – założona w 2018 roku przez lata swej działalności zyskała szerokie grono odbiorców, które stale się powiększa. Co sprawia, że platforma ma tak dużo klientów i zyskuje nowych? Przede wszystkim warto wspomnieć o stałym rozwoju wynikającym z obserwacji zmieniającego się rynku. Poza tym jest jeszcze kilka innych czynników, ale je postaramy się przedstawić w późniejszym materiale. Dlatego zapraszamy do lektury!

Szybkie fakty

Właściciel:

United Entertainment Companies

Strona internetowa:

https://totalbet.pl/

Założone:

2018

Siedziba:

Warszawa, ul. Jubilerska 10

Dzwonić:

Pomoc techniczna:

Formularz kontaktowy i chat na żywo na stronie/email

Możliwości depozytu
Opłata
Minimalny depozyt
icon card
brak
1 zł
icon card
7%
1 zł
icon card
brak
1 zł
icon card
do 2,5%
1 zł
Metody wypłaty
Minimalna wypłata
Czas
icon card
1 zł
natychmiast
icon card
1 zł
natychmiast
icon card
1 zł
natychmiast
icon card
1 zł
natychmiast

Minimalny depozyt

1 zł

Regulowany przez

Ministerstwo Finansów

Numer licencji

Jak zacząć grać w TOTALBet

Jak zarejestrować się za pomocą telefonu?

Rejestracja za pomocą urządzenia mobilnego jest tak samo łatwa, jak rejestracja z komputera. 

Krok 1

➡️ Wejdź na stronę główną bukmachera i odnajdź zakładkę ‘Zarejestruj się’ podświetloną na zielono w prawym górnym rogu strony.

Krok 2

➡️ Wybierz którąś z dwóch podanych opcji rejestracji: bankowość elektroniczna (w tym przypadku proste logowanie do banku) oraz formularz.

Krok 3

➡️ Wprowadź swój adres mailowy, numer telefonu (wybierając odpowiedni numer kierunkowy) oraz ustal indywidualne hasło do konta. Dodatkowo przeczytaj i zaakceptuj przedstawione oświadczenie o pełnoletniości, regulamin oraz politykę prywatności. Poza tym już na tym etapie możesz wpisać kod promocyjny umożliwiający otrzymanie bonusu. Po tych czynnościach kliknij „Dalej”

Krok 4

➡️ Uzupełnij dane profilu imieniem, nazwiskiem, numerem pesel, wybierz obywatelstwo oraz wypełnij pole kodem weryfikacyjnym otrzymanym poprzez wiadomość SMS.

Opinie o TOTALBet

Tutaj możesz zobaczyć recenzje bukmachera TOTALbet od prawdziwych użytkowników. Dołącz do innych graczy, którzy już podzielili się swoją opinią na temat TOTALbet. Twoje doświadczenie może być bardzo przydatne dla innych graczy.

Więcej informacji o TOTALBet

Ważnym aspektem w funkcjonowaniu strony oferującej zakłady bukmacherskie i wszelkie związane z tym prowadzone transakcje jest jej bezpieczeństwo. Platforma TOTALBet jest w pełni legalną i sprawdzoną platformą, dzięki której gracz może być spokojny podczas obstawiania zakładów. Bukmacher posiada swoją własną licencję - numer dokumentu: PS4.6831.15.2017, którą wraz z zezwoleniem od Ministra Finansów RP otrzymała już na początku swej działalności, bo 22 maja 2018 roku. Informacja ta jest w pełni sprawdzona oraz transparentna, ponieważ każdy zainteresowany może się dowiedzieć więcej o bezpiecznym funkcjonowaniu strony oraz całej firmy w Warszawie w Krajowym Rejestrze Sądowym.

TOTALBet - metody płatności

W zakresie metod płatności platforma TOTALBet nie jest szeroko rozwiniętą w obrębie ich ilości. Jakość natomiast (tzn. nowoczesne metody) nadrabiają jednak pewne braki. Strona oferuje płatności dzięki tradycyjnym kartom płatniczym jak Visa czy Mastercard, a dodatkowo współpracuje z portfelami elektronicznymi dostępnymi dzięki systemom Przelewy24 oraz PayU. Poza tym istnieje również opcja płatności BLIKiem, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę przydatne i często używane. To wszystko pokazuje, że platforma dąży za stałym rozwojem. Co prawda, nie ma jeszcze dostępnej opcji używania kryptowalut, ale patrząc na całokształt pracy bukmachera, można się spodziewać poszerzenia oferty o tę metodę już wkrótce.

TOTALBet - wpłaty i wypłaty środków

Na platformie znaleźć można wiele metod wpłat i wypłat środków. Jak to natomiast wygląda czasowo? Strona TOTALBet posiada system PayExpress, który pozwala na bardzo szybkie oraz bezproblemowe prowadzenie transakcji. Dzięki jego istnieniu możemy się spodziewać pieniędzy na swoim koncie gracza bądź też na koncie bankowym nawet w ciągu 10 minut.

Jeśli chodzi o pozostałe, nieobjęte systemem PayExpress banki – tutaj czas przetwarzania wypłat bądź zamieszczania depozytu wynosi maksymalnie 48 godzin. Jest to naprawdę stosunkowo krótki czas, który zresztą często ulega znacznemu skróceniu. Wszystko zależy od czynników takich jak indywidualne warunki w danym banku, czy na przykład dzień tygodnia. Spodziewany czas tego typu transakcji zamieszczony jest na oficjalnej stronie internetowej TOTALBet.

Metoda płatności

Opłata

Minimalny depozyt

Minimalna wypłata

Czas przetwarzania płatności

Visa/Mastercard

Brak lub do 2,5% prowizji

1 PLN

1 PLN

Natychmiast

BLIK

Brak

1 PLN

1 PLN

Natychmiast

Przelewy 24

Brak

1 PLN

1 PLN

Natychmiast

Paysafecard

7%

1 PLN

1 PLN

Natychmiast

Bukmacher TOTALBet - minimalny depozyt, maksymalna wypłata

Jak każda inna strona z zakładami bukmacherskimi i związanymi z nią wpłatami depozytów bądź też wypłatami wygranych środków, również LVBet posiada ustalone ramy dotyczące minimalnego i maksymalnego progu dotyczącego tych czynności. W przypadku tej platformy minimalny depozyt wynosi tylko 1 zł, co z pewnością jest ogromnym plusem całej strony i pozwala większej ilości graczy na spróbowanie swoich sił w grze. Jeśli chodzi o maksymalną wypłatę pieniężną, wynosi ona 5000zł dziennie, co porównując do ofert innych platform z zakładami bukmacherskimi naprawdę jest przystępną opcją.

TOTALBet bonus powitalny

Platforma TOTALBet, jak każda inna oferująca tego typu aktywność, chce stale poszerzać grono swoich odbiorców. Dlatego też, stosuje popularne w tym świecie promocje i bonusy – również te ‘na start’. W ofercie bukmachera TOTALBet znajduje się bonus powitalny bez depozytu. Oznacza to, że wymaga on tylko i wyłącznie zarejestrowania konta bez wpłaty żadnych środków na nie. Promocja ta jest stale aktualizowana pod kontem oferty oraz kodu promocyjnego. Poniżej warunki otrzymania bonusu obowiązujące w kwietniu:

Bonus

Kod promocyjny

Warunki otrzymania

333 zł (3x111) - zwrot za trzy pierwsze zakłady

TAK - TYPERVIP

Wystarczy zarejestrować swoje konto na platformie oraz wpisać kod promocyjny. Co ważne, kupon musi zawierać minimalnie 2 zdarzenia, a max. stawka jednego to 111 złotych.

Jak widać w tym obszarze platforma TOTALBet naprawdę postarała się o zachęcenie i zadowolenie nowoprzybyłych klientów. Warunki są naprawdę proste, a środki na konto napływają tak naprawdę bez większego wysiłku i co ważne – bez wcześniejszego wkładu własnych pieniędzy gracza.

Freebet urodzinowy

Plusem wśród urozmaiceń platformy TOTALBet oraz okazanie przez twórców szacunku do swoich klientów jest stworzona przez nich urodzinowa oferta. W dniu urodzin, gracz otrzymuje ‘prezent’ pod postacią freebetu w wysokości 10 złotych.

Betozaur

Jako urozmaicenie i świeży dodatek do wszelkich jednostek na rynku platform tego typu, strona LVBet wprowadziła wyróżnienie, jakim jest zwrot gotówki za kupon na mecz Ekstraklasy przegrany przez bramkę potwierdzoną bądź też odwołaną poprzez użycie systemu weryfikacji VAR.

Oferta zakładów w TOTALBet

Na stronie bukmachera TOTALBet znajdziemy wiele ciekawych kategorii. Po wejściu na witrynę główną zobaczymy kategorie takie jak: sporty, sporty na żywo, e-sport, gry karciane oraz gry wirtualne. Ta duża rozbieżność kategorii sprawia, że każdy znajdzie coś tutaj dla siebie. W każdej sekcji również znajduje się wiele sportów i gier, dzięki czemu ofertę zakładów w TOTALBet można określić jako naprawdę pokaźną. Poza tym, twórcy urozmaicili ofertę o mało popularne sporty takie jak wyścigi konne czy wyścigi psów.

Dyscypliny sportowe w TOTALBet

Na platformie zakładów bukmacherskich TOTALBet znajdziemy bogatą ofertę różnorodnych dyscyplin sportowych. Na stronie obstawiać można zakłady w popularne i klasyczne sporty takie jak piłka nożna, piłka ręczna, czy MMA, ale również przewidywać wyniki sportów wirtualnych (e-sporty). Tutaj gracze znajdą zarówno popularne ligi, jak Premier League, Bundesliga czy polska Ekstraklasa, jak i wiele mniej znanych propozycji.

Oprócz tego, bukmacher w swej ofercie zawiera również mniej popularne sporty takie jak rugby czy krykiet oraz nietypowe na przykład wyścigi psów, aby na pewno dopasować się w gusta wszystkich graczy. Ponadto twórcy strony postarali się o urozmaicenie w postaci obstawiania większych wydarzeń sportowych, do których należą puchary poszczególnych lig, mistrzostwa i tym podobne.

Popularne kategorie obstawiania klasycznych sportów w TOTALBet to:

 •   piłka nożna,
 •   tenis ziemny;
 •   siatkówka;
 •   koszykówka;
 •   boks;
 •   piłka ręczna,
 •   MMA;
 •   skoki narciarskie,
 •   krykiet,
 •   snooker,
 •   rugby,
 •   futbol amerykański i australijski,
 •   baseball,
 •   dart.

Oczywiście mając na myśli wyżej wymienione sporty oprócz klasycznych rozgrywek mamy również do czynienia z wszelkimi rozgrywanymi ligami, pucharami czy mistrzostwami. 

TOTALBet w swej ofercie posiada również gry wirtualne w kategoriach:  

 • Wyścigi konne
 • Wyścigi motocyklowe
 • Piłka nożna (w tym liga polska, niemiecka, hiszpańska, argentyńska, angielska, włoska oraz wszelkie ważniejsze puchary)
 • Żużel
 • Wyścigi psów

Do popularnych tytułów w obstawianych sportach wirtualnych należą:

 •       Counter Strike,
 •       League of Legends,
 •       Dota 2,
 •       Call of Duty,
 •       Rainbow Six

Bukmacher TOTALBet oferuje również możliwość obstawień w obrębie gier karcianych, takich jak:

 •   Texas Hold’em
 •   Blackjack
 •   Wojna 

Zakłady na żywo i transmisje live u bukmachera TOTALBet

Niestety, minusem który jest znaczący i obniża rangę TOTALBet’u wśród innych bukmacherów jest fakt, że nie posiada on możliwości obstawiania zakładów na żywo. Ponadto nie ma również możliwości, aby – czy to na stronie internetowej czy poprzez aplikację – oglądać interesujące nas transmisje z ulubionych rozgrywek. Czy TOTALBet zmieni to? Ciężko stwierdzić. Jest to niewątpliwy minus, ale przy tak bogatej ofercie gier bukmacher nadal może poszczycić się naprawdę ogromnym gronem odbiorców. 

Piłka nożna w TOTALBet

Piłka nożna obecnie cieszy się ogromną popularnością jako najczęściej oglądany sport. W związku z tym, znajduje to swoje odzwierciedlenie w bogatej ofercie zakładów dostępnej na stronie bukmachera TOTALBet. Każdy gracz znajdzie w tym miejscu szeroki wybór lig, obejmujący zarówno te znane i powszechnie obserwowane, jak i te mniej rozpoznawalne, nawet spoza granic Europy. Oprócz tego mamy tu do czynienia z wszelkimi ważnymi pucharami oraz mistrzostwami, dzięki czemu widzimy również, że oferta TOTALBet jest nie tylko obszerna, ale również dopasowana do indywidualnych preferencji graczy, oferując im szeroki zakres opcji do wyboru.   

E-sport w TOTALBet

Do zalet funkcjonowania bukmachera TOTALBet należy niewątpliwie możliwość obstawiania rozgrywek z grupy sportów wirtualnych. Mimo rozwijającego się świata nie jest to nadal element pojawiający się w ofertach stron z zakładami bukmacherskimi, dlatego TOTALBet bardzo zyskuje tym elementem i przyciąga pokaźną rzeszę fanów. Przejrzystość strony internetowej również ułatwia odnalezienie esportów na interfejsie całej witryny - aby odnaleźć je, wystarczy tylko wejść w specjalną zakładkę ESPORTY. Znajdziemy tam najpopularniejsze gry, jak Counter Strike, League of Legends, Call of Duty, Rainbow Six, czy Dota 2.

Rejestracja konta TOTALBet na komputerze

Rejestracja na komputerze

Założenie konta w serwisie TOTALBet poprzez komputer jest naprawdę proste, a jedyne co trzeba zrobić, to wykonać kilka przedstawionych poniżej kroków:

➡️ Wejdź na stronę główną bukmachera i odnajdź zakładkę ‘Zarejestruj się’ podświetloną na zielono w prawym górnym rogu strony.

➡️ Wybierz którąś z dwóch podanych opcji rejestracji: bankowość elektroniczna (w tym przypadku proste logowanie do banku) oraz formularz.

Ponieważ założenie konta przez bankowość elektroniczną należy do naprawdę prostych czynności, poniżej dalsze kroki w wypełnianiu formularza:

➡️ Wprowadź swój adres mailowy, numer telefonu (wybierając odpowiedni numer kierunkowy) oraz ustal indywidualne hasło do konta. Dodatkowo przeczytaj i zaakceptuj przedstawione oświadczenie o pełnoletniości, regulamin oraz politykę prywatności. Poza tym już na tym etapie możesz wpisać kod promocyjny umożliwiający otrzymanie bonusu. Po tych czynnościach kliknij „Dalej”

➡️ Uzupełnij dane profilu imieniem, nazwiskiem, numerem pesel, wybierz obywatelstwo oraz wypełnij pole kodem weryfikacyjnym otrzymanym poprzez wiadomość SMS.

Po tych czynnościach Twoje konto jest już zarejestrowane!

Rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Jeśli chcesz, możesz również założyć konto przez aplikację mobilną. Wystarczy pobrać aplikację poprzez system IOS (w tym przypadku nie przez sklep a przez oficjalną stronę internetową TOTALBet) lub Android, otworzyć ją na swoim telefonie oraz wykonać wszelkie kroki podane powyżej tak samo jak w przypadku rejestracji konta na komputerze. 

Aplikacja mobilna TOTALBet

Dla fanów prostych rozwiązań, a szczególnie tych, którzy preferują używanie urządzeń mobilnych niż komputerów, powstała specjalna aplikacja TOTALBet. Jest ona dostępna zarówno dla graczy z urządzeniami z systemem Android (do pobrania poprzez Sklep Google) oraz IOS (do pobrania na oficjalnej stronie bukmachera). Aplikacja ta umożliwia graczom niezależnie od czasu oraz miejsca ich przebywania na pełne doświadczanie rozgrywki. Co ważne, wraz ze zmianą urządzenia nie zmienia się żadna z funkcji dostępnych na platformie. Oznacza to, że nieważne czy na telefonie, tablecie, laptopie, czy komputerze stacjonarnym – każdy gracz znajdzie tę samą ofertę zakładów, promocji i bonusów.

Obsługa klienta w TOTALBet

Twórcy platformy TOTALBet dokładają wszelkich starań, aby oprócz wcześniej wspomnianego bezpieczeństwa, zapewnić również swoim graczom kontakt z działem finansowym oraz działem obsługi klienta, które mogą odpowiedzieć na nurtujące ich pytania oraz rozwiązać ich problemy. Obsługa klienta działa w godzinach 9-23 i w tych godzinach możemy spodziewać się uzyskania swoich odpowiedzi. Aby dopasować się do preferencji każdego z graczy, dostępne są trzy drogi komunikacji: drogą mailową, poprzez czat na żywo oraz formularz kontaktowy.

Dostępne formy kontaktu

Forma kontaktu

Gdzie

Czas oczekiwania na odpowiedź

Czat na żywo

Dostępny na stronie bukmachera

Natychmiast

Droga mailowa

[email protected]

Kilka minut do 24h

Formularz kontaktowy

Dostępny na stronie bukmachera

Kilka minut do 24h

FAQ

W zakładce na stronie bukmachera

Nie dotyczy

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień