eToto

eToto
8.1

eToto

8.1
 • Korzystna oferta dla nowych i stałych graczy
 • Brak limitów wypłat
 • Szybkie wypłaty
8.1

eToto działa na polskim rynku w 2011 roku. Wtedy postawiło na lokalne stacjonarne w największych polskich miastach. Dziś już ich nie posiada i działa tylko w internecie.

Zakłady online w eToto dostępne są od 2014 roku. Jednak szczyt rozpoznawalności tej marki przypadł na lata 2016 - 2021. Udało się to dzięki świetnie prowadzonemu kanałowi Youtube oraz współpracą z najlepszymi dziennikarzami sportowymi w Polsce, jak m.in. Mateusz Borek, Michał Pol, Roman Kołtoń, czy Edward Durda. Prowadzili oni “Quiz pod Napięciem”, o tematyce piłkarskiej, który wprowadził nową jakość na polskiego YouTube i miał świetną oglądalność.

Jednak w ostatnich latach eToto nie promuje się już tak mocno. Nie jest też sponsorem żadnego klubu, choć w przeszłości współpracował z Piastem Gliwice.

Jednak gracze eToto nadal mogą być zadowoleni z oferty. Tak nowi, jak i stali gracze mogą liczyć na korzystne oferty i atrakcyjne bonusy.

Szybkie fakty

Właściciel:

E-Toto Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.

Strona internetowa:

etoto.pl

Założone:

17 listopada 2010

Siedziba:

00-503 Warszawa, ul. Żurawia 8

Dzwonić:

Możliwości depozytu
Opłata
Minimalny depozyt
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
1 zł
icon card
bez prowizji
10 zł
icon card
bez prowizji
20 zł
Metody wypłaty
Minimalna wypłata
Czas
icon card
5 zł
natychmiast
icon card
5 zł
natychmiast
icon card
-
natychmiast
icon card
-
natychmiast
icon card
-
natychmiast
icon card
-
natychmiast
icon card
-
natychmiast
icon card
-
natychmiast

Minimalny depozyt

1 zł

Regulowany przez

Ministerstwo Finansów

Numer licencji

Jak zacząć grać w Betstorm? eToto

Jak zarejestrować się z telefonu?

Rejestracja z urządzenia mobilnego jest taka sama jak rejestracja z komputera.

Krok 1

W prawym górnym rogu ekranu kliknij przycisk zarejestruj.

Krok 2

Wpisz adres e-mail i hasło, którego będziesz używał do logowania.

Krok 3

Zaznacz zgody marketingowe i kliknij “Kontynuuj”.

Krok 4

Następnie wpisz podstawowe dane, jak imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL, a następnie kliknij “Kontynuuj”, dzięki czemu zakończysz proces rejestracji w eToto.

Opinie o eToto

Tutaj możesz zobaczyć recenzje bukmachera eToto od prawdziwych użytkowników. Dołącz do innych graczy, którzy już podzielili się swoją opinią na temat eToto. Twoje doświadczenie może być bardzo przydatne dla innych graczy.

Więcej informacji o eToto

Metody płatności

Gracze eToto, mają do dyspozycji kilka metod wpłat. Są to bardzo proste i szybkie opcje, bo pieniądze w ciągu kilku minut pojawiają się na koncie.

Minimalna stawka, jaką gracz może wpłacić na konto, to 1zł. Jednak nie zawsze tak jest. Zależy to od wybranej metody dokonania depozytu.

W większości przypadków, minimalna dostępna wpłata, to właśnie 1zł. Jednak w przypadku dokonywania depozytu przez Skrill, trzeba wpłacić co najmniej 10 zł, a przy wpłacaniu poprzez Neteller, wymagany depozyt to przynajmniej 20 zł. Jeśli więc nie chcesz grać za wysokie stawki, możesz wybrać jedną z pozostałych metod wpłat, które prezentujemy poniżej. 

Metody płatności

Limity

Czas

Karta VISA, Mastercard

1 zł

natychmiast

Przelewy24

1 zł

natychmiast

BLIK

1 zł

natychmiast

dotpay

1 zł

natychmiast

Paysafecard

1 zł

natychmiast

Skrill

10 zł

natychmiast

Neteller

20 zł

natychmiast

Z kolei wypłat wygranych, tak jak u innych bukmacherów, można dokonywać tylko bezpośrednio na konto bankowe. Jednak dzięki usłudze Przelewy24, pieniądze mogą znaleźć się na twoim koncie w zaledwie kwadrans. Ta usługa jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

eToto - rejestracja

Rejestracja w eToto jest bardzo szybka i prosta. Sam bukmacher deklaruje, że zajmuje ona zaledwie 30 sekund. I rzeczywiście, konto tymczasowe dasz radę utworzyć w takim czasie. Aby to zrobić, musisz wykonać czynności, które opisujemy poniżej.

eToto - rejestracja w czterech krokach:

 1. W prawym górnym rogu ekranu kliknij przycisk “Zarejestruj”.
 2. Wpisz adres e-mail i hasło, którego będziesz używał do logowania.
 3. Zaznacz zgody marketingowe i kliknij “Kontynuuj”.
 4. Następnie wpisz podstawowe dane, jak imię, nazwisko, numer telefonu i PESEL, a następnie kliknij “Kontynuuj”, dzięki czemu zakończysz proces rejestracji w eToto.

W tym momencie utworzyłeś konto tymczasowe i możesz już obstawiać zakłady. Jednak nie masz możliwości skorzystania z pełnej funkcjonalności, jaką daje eToto.

Co ważne, posiadając konto tymczasowe, możesz otrzymać bonusy powitalne, ale musisz pamiętać, że taki charakter konta ma sporo ograniczeń. Przede wszystkim jest ono ważne przez 30 dni. Łączna suma twoich wpłat, w tym czasie, nie może przekroczyć 4000 zł i nie masz możliwości wypłat.

Aby móc bez ograniczeń wpłacać i wypłacać pieniądze, musisz zweryfikować swoją tożsamość. Dostępne są dwie drogi. W pierwszej musisz wysłać skan lub zdjęcia przodu i tyłu swojego dowodu tożsamości. Jednak nie ma konieczności, aby robić to w ten sposób. Możesz zweryfikować swoją tożsamość online, dzięki usłudze mojeID, w której zalogujesz się do bankowości elektronicznej i potwierdzisz swoje dane.

eToto - bonus powitalny

eToto ma korzystny bonus powitalny. Jednak niektórych graczy może irytować brak bonusu bez depozytu, czy zakładu bez ryzyka.

Aby bowiem otrzymać bonus powitalny, musisz dokonać pierwszej i kolejnych wpłat. Otrzymujesz za to bonusy, aż od trzech pierwszych depozytów oraz freebety. Łącznie możesz otrzymać aż 777 zł! Na tę sumę składają się:

 • 100% od pierwszego depozytu do 200 zł
 • freebet za pierwszy depozyt 20 zł
 • 100% od drugiego depozytu do 200 zł
 • freebet za drugi depozyt 20 zł
 • 100% od trzeciego depozytu do 300 zł
 • freebet za trzeci depozyt 37 zł

Poza bonusami i freebetami, po każdym z pierwszych trzech depozytów otrzymujesz też punkty w Misjach. Po pierwszym depozycie dostajesz 30 punktów, po drugim 50, a po trzecim 100 oraz wstęp do turnieju o 2000 zł, dla nowych graczy.

eToto - promocje dla stałych graczy

Najważniejszą i najkorzystniejszą ofertą dla stałych graczy jest Liga VIP, o której szerzej piszemy poniżej. Nie jest to jednak jedyny bonus, którym bukmacher honoruje lojalnych graczy.

Użytkownicy eToto mogą wykonywać specjalne zadania, które znajdują się w zakładce “Misje”. Są one różne i spersonalizowane. Zależą od poziomu gracza i wcześniejszych osiągnięć. Są misje codzienne, tygodniowe i miesięczne. Wraz z wykonywaniem kolejnych misji, rośnie twój poziom i odblokowujesz kolejne oferty w Sklepie. W nim, zdobyte punkty, możesz wymienić na atrakcyjne promocje. Możesz otrzymać m.in. freebety, bonusy, boosty, grę bez podatku, a nawet nagrody rzeczowe!

eToto - dyscypliny i dostępne rynki

eToto posiada bogatą ofertę przede wszystkim na piłkę nożną i tenisa. Jednak bukmacher nie zapomina także o kibicach innych sportów. W sumie, w eToto znajdziesz ponad 30 dyscyplin dostępnych do obstawiania.

eToto ma także ofertę dla miłośników e-sportu. Nie jest ona zbyt rozbudowana. Można obstawiać wszystkie najpopularniejsze gry oraz zarówno wydarzenia przedmeczowe, jak i live. Poza tym, gracze mogą obstawiać także gry wirtualne i karciane.

eToto - rodzaje zakładów

W eToto można obstawiać każdy rodzaj zakładów. Zarówno SOLO, jaki AKO, a także systemowe. Zakład SOLO, czyli po prostu jedno zdarzenie na kuponie. AKO, to zakłady, gdzie na kuponie znajduje się więcej zdarzeń i wszystkie muszą zostać poprawnie wytypowane.

Najbardziej skomplikowane są zakłady systemowe. Jednak są one też mniej ryzykowne, niż zakłady AKO, bo nie wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być poprawnie wytypowane, aby zdobyć wygraną.

W eToto jest kilka dostępnych kombinacji zakładów systemowych. Można np. grać liczbę zdarzeń, która poprawnie wytypowana, daje wygraną np. 11 z 15. Oznacza to, że jeśli na kuponie masz 15 zdarzeń, a poprawnie wytypujesz 11 z nich, to kupon jest wygrany.

Innym rodzajem jest zakład szeregowy. Tutaj trzeba poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia na kuponie, ale jest możliwość zastąpienia jednego lub kilku wydarzeń, innymi.

Ostatni rodzaj zakładów to tzw. szansa. Tutaj podobnie, jak w zakładach systemowych, nie musisz wytypować poprawnie wszystkich zdarzeń na kuponie. Jednak jeśli np. wytypujesz więcej, niż założona liczba, otrzymasz większą wygraną.

Możliwości jest naprawdę sporo. Gracze mają duży wachlarz zakładów i mogą wybierać te, które im najbardziej odpowiadają.

eToto - kursy bukmacherskie

eToto ma korzystne kursy, na tle konkurencji. Znajdziesz tam wiele ciekawych zakładów, z kursami wyższymi, niż u innych bukmacherów.

Dodatkowym udogodnieniem dla graczy jest sekcja “BOOST: wystrzelone kursy”. Codziennie znajdziesz tam kilka zakładów, które mają jeszcze wyższe kursy, niż standardowa oferta.

Bukmacher

PKO BP Ekstraklasa

Premier League

Bundesliga

Serie A

Ligue 1

Fortuna

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

eToto

3,5 - 4%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

3,5 - 4%

Betfan

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

4 - 5%

eToto - zakłady na żywo

W eToto gracze mogą obstawiać na żywo wiele dyscyplin, z piłką nożną i tenisem. Są tu jednak pewne braki. Niedostępne są wydarzenia live m.in. na sporty walki, czy skoki narciarskie.

Najbardziej rozbudowana oferta zakładów na żywo jest oczywiście w piłce nożnej. Poza najpopularniejszymi rozgrywkami, można obstawiać, w czasie rzeczywistym, także mecze m.in. ligi australijskiej, czy MLS.

Tym, co wyróżnia eToto, w kategorii zakładów live, są zakłady Puls. W tej opcji można obstawiać, czy w najbliższym przedziale czasu od teraz padnie gol, np. w ciągu 5 sekund, minuty, czy 5 minut itp.

W każdym tygodniu można też znaleźć 3 Topowe wydarzenia. Jeśli na nie postawisz i przegrasz, otrzymasz zwrot w postaci freebetu.

Dobrze wygląda też oferta tenisowych zakładów na żywo. Dostępna jest duża liczba wydarzeń m.in. na sumę gemów i setów.

Niestety mecze można śledzić tylko za pomocą match trackera, który co prawda jest pomocnym narzędziem i daje dostęp do wielu statystyk, ale nie daje pełnego oglądu sytuacji. Nie można bowiem oglądać transmisji meczów, bo eToto po prostu nie oferuje takich usług, w żadnej dyscyplinie. Jest to pewnym utrudnieniem przy zakładach live. eToto za to oferuje podgląd multi, do czterech wydarzeń na match trackerze, a także możliwość łączenia zakładów live i przedmeczowych na jednym kuponie. Gracze mogą też zobaczyć najbliższe wydarzenia live, dzięki kalendarzowi.

eToto - zakłady na e-sport

Oferta zakładów na e-sport w eToto nie jest bardzo rozbudowana. Obstawiać można najpopularniejsze gry - CS:GO, Dota 2, Overwatch, LoL, Call of Duty.

Poza standardowymi zakładami, na to, kto wygra mecz, można też obstawiać inne zdarzenia. Gracze mogą typować, która drużyna wygra daną mapę, albo ile map będzie potrzebnych do zwycięstwa meczu. Ta ostatnia opcja, to zakłady over/under, bo gracz typuje, czy mecz zakończy się po większej, czy mniejszej liczbie map, niż sugeruje bukmacher.

eToto - depozyty i limity

Jeśli o limity wpłat i wypłat w eToto, dużym udogodnieniem jest brak górnych limitów. Można wpłacać od złotówki i również taka stawka jest dostępna, jeśli chodzi o minimalną wypłatę.

eToto - jak wypłacać wygrane

Wygrane w eToto można wypłacać bezpośrednio na konto bankowe. Najlepiej robić to poprzez usługę Przelewy24, która jest dostępna 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu, a pieniądze na twoim koncie bankowym mogą pojawić się nawet po ok. kwadransie.

eToto - aplikacja mobilna

W dzisiejszych czasach aplikacja mobilna to standardowy element u każdego bukmachera. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemem Android i iOS. Użytkownicy urządzeń marki Apple, znajdą aplikację w App Store. Nie ma jej z kolei w Google Play. Aby pobrać aplikację eToto na urządzenie z systemem Android, trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony apps.etoto.pl

W aplikacji możesz odebrać wszystkie bonusy, które są dostępne też na stronie internetowej, ale także freebet dedykowany dla aplikacji. Wystarczy, że po jej zainstalowaniu, zalogujesz się na konto i zlecisz depozyt w dowolnej kwocie, a otrzymasz freebet w wysokości 20 zł. Jeśli kupon, który obstawisz za freebet, okaże się wygrany, pieniądze możesz od razu wypłacić, nie musisz ich ponownie obracać.

Aplikacja oferuje unikalną na rynku funkcję natywnej nawigacji SDF. Jest to zaawansowany system filtrowania meczów oraz lig, dzięki któremu bardzo szybko dotrzesz do wydarzenia, które cię interesuje. 

W aplikacji eToto dostępny jest też czat dla graczy. W tym miejscu możesz dzielić się swoimi typami z innymi graczami.

eToto - transmisje na żywo

Tej sekcji niestety nie znajdziecie w eToto. Podczas, gdy większość bukmacherów oferuje szeroką gamę transmisji wydarzeń sportowych, to jednak eToto, w tej kategorii, zostało daleko za konkurencją. Nie znajdziecie tam bowiem żadnych transmisji.

eToto - cashout

Cashout to opcja rozliczenia zakładu, jeszcze przed jego zakończeniem. Jednak wtedy stawka jest niż gdyby wydarzenie zakończyło się wytypowanym przez ciebie wynikiem.

Opcje cashoutu w eToto są bardzo korzystne. Z cashoutu można korzystać zarówno przy wydarzeniach przedmeczowych, jak i live. Dużym udogodnieniem jest także możliwość skorzystania z cashoutu także przy kuponach, które łączą ze sobą wydarzenia przedmeczowe i na żywo. Cashout nie jest dostępny jedynie wtedy, gdy jego stawka jest niższa od postawionej.

eToto - zakłady kombinowane (AKO)

Zakłady AKO to po prostu kupony, na których znajdują się co najmniej 2 zdarzenia z oferty bukmachera. Trzeba jednak pamiętać, że aby kupon był wygrany, wszystkie zdarzenia muszą zostać poprawnie wytypowane. Jest to więc bardziej ryzykowne od zakładów SOLO, ale też ewentualne wygrane są wyższe, bo dzięki większej liczbie zdarzeń, mnożnik jest większy.

W eToto można łączyć, na jednym kuponie, zdarzenia przedmeczowe i live. Nie musisz też zamykać się w obrębie danej dyscypliny. Na twoim kuponie może znaleźć się bowiem wiele sportów.

Dla graczy, którzy korzystają z opcji AKO, eToto przewidziało bonusy. Jeśli na kuponie znajdzie się co najmniej 5 zdarzeń, bukmacher zwiększa wygraną o 6%. Ten mnożnik sukcesywnie rośnie, maksymalnie do poziomu aż 50%, który można osiągnąć przy 14 zdarzeniach.

eToto - program lojalnościowy

Programem lojalnościowym w eToto jest Liga VIP. Aby do niej przystąpić, trzeba zostać zaproszonym przez bukmachera. Bierze on pod uwagę następujące kryteria:

 • staż
 • częstotliwość odwiedzin
 • zaangażowanie (częste wpłaty, sesje z wysokim obrotem
 • częstotliwość i rodzaj obstawianych zakładów.

Jeśli uważasz, że powinieneś zostać zaproszony do Ligi VIP, a bukmacher jeszcze nie zwrócił na ciebie uwagi, możesz napisać na [email protected], a twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane.

Przyjemności uczestnictwa w Lidze VIP zaznają więc tylko wybrani gracze eToto. Członkostwo w tym programie lojalnościowym wiąże się z licznymi profitami. Są to:

 • bonus powitalny za dołączenie do ligi
 • osobisty asystent
 • priorytetowe i szybkie wypłaty
 • oferty specjalne, tylko dla graczy VIP
 • bonusy urodzinowe, spersonalizowane tylko dla ciebie
 • wyjazdy na mecze, koncerty, a nawet wakacje!

eToto - licencja i bezpieczeństwo

eToto legalnie działa w Polsce od 2011 roku. Początkowo posiadał punkty stacjonarne, ale od 10 lat jest obecny w internecie. Bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych online, co sprawia, że gra w eToto jest w pełni legalna i bezpieczna.

eToto - obsługa klienta

eToto daje klientom dwie możliwości kontaktu - poprzez czat oraz mailowo. Konsultanci na czasie pracują codziennie w godzinach 8-23. Tą drogą możesz najszybciej skontaktować się z bukmacherem.

Jeśli masz problemy lub pytania, możesz napisać także mail. Dostępne są aż dwa adresy - [email protected] i [email protected]

eToto - podsumowanie

eToto ma kilka mankamentów. Jednak gracze mogą czuć się doceniani przez regularne i liczne promocje i atrakcyjne bonusy. Choć, względem konkurencji, oferta nie jest bardzo rozbudowana, to można w niej znaleźć naprawdę ciekawe pozycje. Dzięki temu oraz prostemu bonusowi powitalnemu, eToto jest atrakcyjne dla mniej doświadczonych graczy, choć i regularni gracze, znajdą wiele promocji, jak Liga VIP, czy Misje.

eToto musi poprawić kilka rzeczy. Jednak z czystym sumieniem można polecić usługi tego bukmachera, a jeśli pojawią się tam transmisje na żywo, spokojnie będzie można zaliczyć go do czołówki polskich zakładów bukmacherskich. 

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień