eTOTO aplikacja mobilna na Android i IOS

eTOTO Aplikacja na Android & IOS - Jak pobrać?

Firma bukmacherska eTOTO jest w Polsce od 2010 roku, wówczas nazwa spółki to było “e-TOTO”. Rebranding, który miał miejsce w 2017 roku na stałe na polskim rynku wprowadził tą minimalną zmianę w nazwie. Bukmacher oferuje dla swoich klientów wiele dyscyplin sportowych. Mowa oczywiście o tak popularnych jak m.in. piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny oraz hokej na lodzie. Ponadto firma słynie z propozycji mniej obleganych sportów, jak: krykiet, czy hurling.

Bukmacher dla nowych osób oferuje bardzo okazały bonus powitalny. Łączna suma to aż 777 zł. Jest to na zasadzie 700 PLN naliczanych od trzech pierwszych depozytów, 77 PLN na darmowe zakłady oraz freebet w aplikacji mobilnej o wartości 30 PLN.

Aplikacja eTOTO - jak pobrać aplikację na Androida?

eTOTO, zarówno, jak i wiele innych aplikacji o podobnej tematyce są dostępne w wersji na Androida. Co należy zrobić, aby mieć eTOTO na swoim urządzeniu? Wystarczy wejść na stronę bukmachera, wejść w zakładkę “nowa aplikacja mobilna” i wybrać plik odpowiedni do naszego systemu, czyli w tym przypadku Android. Zostanie ona pobrana na twój tablet/telefon omijając dedykowany sklep “Google Play”. Aby cieszyć się z aplikacji, postępuj zgodnie z instrukcjami.

ETOTO aplikacja

Stáhnout appku

Cena aplikacji

Zdarma

Strona mobilna

m.tipsport.cz

Rozmiar

24,49 MB

Aktualna Wersja

78.0.0

Tipsport bonus

do 2500 zł

etoto Android

Jak zainstalować aplikację mobilną eTOTO na IOS?

Użytkownicy funkcjonujący na co dzień w systemie IOS mają jeszcze łatwiejszą drogę, aby mieć aplikację mobilną eTOTO na swoim urządzeniu. Wystarczy wejść do “App Store”, po czym wyszukać i pobrać aplikację za darmo na swojego iPhone’a, iPada lub iPoda. Warto zaznaczyć, że aplikacja eTOTO jest w pełni darmowa.

etoto IOS

Aplikacja eTOTO cechy i funkcjonalność

eTOTO, jak i wiele innych firm bukmacherskich wychodzi do swoich klientów, z jak najlepszą ofertą. Wszystko po to, aby stać jest bardziej wyjątkową stroną dla stałych, jak i nowych użytkowników.

eTOTO Aplikacja

Zakłady przedmeczowe i na żywo

eToto wychodzi naprzeciw wszystkich użytkownikom i może się pochwalić bardzo bogatą ofertą przy ofercie przedmeczowej, jak i na żywo. Ilość kursów na dane wydarzenie jest zależna od tego, jakiego typu są to spotkania, a także jaki to poziom rozgrywek. Warto zaznaczyć, że ogromną wartość ma zainteresowanie daną dyscypliną w kraju.

Transmisje wideo

W ofercie eTOTO niestety nie ma możliwości śledzenia danych rozgrywek za pomocą transmisji na żywo. Użytkownicy aplikacji eTOTO mogą jedynie bazować na match trackerze.

Match Tracker

Jak już zostało to wyżej wspomniane użytkownicy eTOTO nie mogą korzystać z transmisji na żywo w żadnej z dyscyplin oferowanych przez bukmachera. Nie jest to komfortowe przy zakładach live. Jednak w eTOTO można skorzystać z podglądu multi, który ma ograniczenia do czterech wydarzeń na match trackerze. Wszyscy klienci mogą łączyć zakłady przedmeczowe i live na jednym kuponie, a dedykowany kalendarz służy do sprawdzania, kiedy będą dane wydarzenia live.

Cashout

Cashout to nic innego, jak rozliczenie obstawionego zakładu przed zakończeniem wszystkich wskazanych wydarzeń. Cashout w eTOTO jest bardzo korzystny dla wszystkich graczy, ponieważ można z tej opcji korzystać zarówno przy wydarzeniach przedmeczowych oraz live. Cashout nie jest dostępny w sytuacji, gdzie jego stawka jest niższy od postawionej kwoty.

Pełna oferta zakładów

eTOTO oferuje możliwość obstawiania każdego rodzaju zakładów, w których skład wchodzą SOLO, AKO oraz systemowe. Dużo nagłowić się trzeba przy zakładach systemowych, ponieważ w ich przypadku nie wszystkie wydarzenia muszą zostać poprawnie wytypowane. W zakładzie szeregowym trafione muszą być wszystkie wydarzenia, jednak można dokonać wymiany jednego lub kilku wydarzeń.

W przypadku “szansy” nie trzeba trafić wszystkich obstawionych zdarzeń, jednak każdy zakład więcej niż liczba wcześniej założona to szansa na większą wygraną.

Metody płatności

 • Możliwość depozytu

Rodzaj

Opłaty

Minimalny depozyty

Przelewy24

brak prowizji

1 zł

Wire Transfer

brak prowizji

1 zł

Mastercard/Visa

brak prowizji

1 zł

Blik

brak prowizji

1 zł

Dotypay

brak prowizji

1 zł

Paysafecard

brak prowizji

1 zł

Skrill

brak prowizji

10 zł

Neteller

brak prowizji

20 zł

 • Metody wypłaty

Rodzaj

Minimalna wypłata

Czas

Przelewy24

5 zł

natychmiast

Wire Transfer

5 zł

natychmiast

Mastercard/Visa

brak

natychmiast

Blik

brak

natychmiast

Dotypay

brak

natychmiast

Paysafecard

brak

natychmiast

Skrill

brak

natychmiast

Neteller

brak

natychmiast

Bonusy i freebety w aplikacji eTOTO

Nowi użytkownicy przy rozpoczęciu przygody z aplikacją eTOTO mogą liczyć na ogromną liczbę bonusów. Suma wartości to aż 777 zł. Co należy zrobić, aby skorzystać w pełni z bonusu?

 • Zarejestruj swoje konto na stronie etoto.pl
 • Wpłać depozyt - eTOTO oferuje aż 100% bonusu od depozytu. Przy wpłacie 200 zł użytkownik otrzyma także freebet w wysokości 20 zł.
 • Druga wpłata, tak samo jak w przypadku wcześniejszego kroku eTOTO oferuje aż 100% bonusu od depozytu, aż do 200 zł. Tak samo jest przy opcji z wpłatą minimum 200 zł, ponieważ przy tej kwocie minimalnej otrzymujesz ponownie 20 zł we freebetach
 • Trzecia wpłata, to aż 100% bonus od depozytu, a maksymalna suma to 300 zł. Przy wpłacie minimum 300 zł otrzymasz także darmowy zakład na wartość 37 zł.
 • Po spełnieniu wszystkich kroków otrzymasz kwotę 777 zł!

Aplikacja eTOTO - wady i zalety

Zalety

Wady

 • Łatwy interfejs aplikacji
 • Dostępny na Androida i IOS
 • Korzystanie z wielofunkcyjnego trackera
 • Szybkie wypłaty
 • Łatwa rejestracja
 • Brak możliwości oglądania meczu na żywo (tylko tracker)
 • Brak możliwości z korzystania z zakładu bez ryzyka
 • Brak bonusu bez depozytu

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Robert Szapski

Sport jest wielką częścią mojego życia. Odkąd pamiętam zawsze próbowałem swoich sił w wielu dyscyplinach. Przez wiele lat grałem w siatkówkę, która ukształtowała mnie na wielu płaszczyznach. Polski sport jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu łatwiej jest o nim pisać w perspektywie sukcesu.

Zobacz wpisy przez Robert Szapski

Czytaj więcej

Betclic Aplikacja na Android & iOS - Jak Pobrać?
Betclic Aplikacja na Android & iOS - Jak Pobrać?
Aplikacja Betclic w porównaniu do innych przedsiębiorstw związanych z działalnością bukmacherską wychodzi naprzeciw. Francuska firma postanowiła wrócić na
Czytaj więcej
przez Robert Szapski
64
Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zasada zakładów over/under jest bardzo prosta - gracz typuje ile razy w meczu, wystąpi dane zdarzenie, czy będzie to więcej, czy mniej razy, niż w danym
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
149