STS aplikacja mobilna na Android i iOS

STS - Aplikacja na iOs i Android. Jak pobrać

Pomimo tego, że aplikacje mobilne bukmacherów oferują na ogół dość podobną funkcjonalność, aplikacja bukmacherska STS wyróżnia się korzystnie na tle konkurencji. Dziś dowiesz się, jak zainstalować aplikację mobilną STS, jakie są jej funkcje oraz jakie są jej wady i zalety.  

Aplikacja STS - jak pobrać na Android?

Ze względu na politykę koncernu Google, w sklepie z aplikacjami, przeznaczonym dla urządzeń z systemem Android - Google Play, nie znajdziesz żadnej aplikacji bukmacherskiej. Jednak nie masz powodów do zmartwień. Aplikację STS możesz bowiem łatwo pobrać z mobilnej strony tego bukmachera. Musisz wykonać tylko następujące czynności:

 1. Wejdź na stronę https://www.sts.pl/pl/mobile-app/
 2. Kliknij na zielony przycisk “Pobierz aplikację STS na Androida”.
 3. Przejdź do ustaleń telefonu i zezwól na instalację aplikacji z innych źródeł, niż Google Play.
 4. Zobaczysz powiadomienie z pytaniem o zainstalowanie aplikacji. Wybierz “zainstaluj_sts.apk.
 5. Gratulacje! Aplikacja STS znajduje się na twoim urządzeniu, a ty możesz cieszyć się grą.

STS Android

Aplikacja STS - jak pobrać na iOS?

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS, mają jeszcze łatwiejsze zadanie. Firma Apple nie stosuje żadnych ograniczeń dotyczących bukmacherów, dlatego aplikację STS możesz łatwo pobrać ze sklepu z aplikacjami, dedykowanemu urządzeniom z systemem iOS - App Store. Wystarczy, że wykonasz następujące czynności:

 1. Wejdź w App Store i wyszukaj aplikację STS.
 2. Kliknij przycisk “Pobierz”.
 3. Potwierdź pełnoletność.
 4. Po pobraniu zobaczysz przycisk “Otwórz”. Po kliknięciu w niego lub bezpośrednio w ikonkę na pulpicie, przejdziesz do aplikacji i możesz cieszyć się grą.

STS IOS

Aplikacja STS - cechy i funkcjonalność

W aplikacji STS znajdziesz pełną ofertę bukmachera. Dostępne są też wszystkie bonusy i wszystkie funkcje, które są dostępne także na stronie internetowej.

Nazwa aplikacji

STS

Cena

0 zł

Strona mobilna

m.sts.pl

Rozmiar

131 MB

Aktualna wersja

3.0.1770_ff780ebdc6

Bonus za pobranie aplikacji

brak

Zakłady przedmeczowe i live

W aplikacji STS jest dostępna pełna oferta tego bukmachera. Możesz obstawiać wszystkie zakłady, zarówno przedmeczowe, jak i live, na kuponach SOLO, AKO i systemowych.

Transmisje na żywo

W aplikacji STS możesz oglądać wszystkie transmisje, jakie oferuje ten bukmacher. Jednak, aby mieć taką możliwość, musisz mieć aktywne konto. Jest to jedyny warunek, bo transmisje są całkowicie darmowe.

Jak właściwie u każdego bukmachera, który oferuje transmisje na żywo, STS pokazuje najwięcej transmisji z piłki nożnej. W ramach usługi STS TV, możesz oglądać transmisje takich rozgrywek, jak m.in.

 • Bundesliga
 • La Liga
 • Serie A
 • Ligue 1
 • MLS
 • Puchar Anglii
 • Eredivisie

Poza tym, można oglądać także transmisje mniej popularnych rozgrywek, jak np. chińska Super League, australijska A-League, szwedzka Allsvenskan, czy austriacka Bundesliga.

W STS TV można także oglądać transmisje z innych sportów. Bukmacher pokazuje m.in. NHL, NBA oraz wiele turniejów tenisowych i e-sportowych (Counter Strike, Dota 2).

Match tracker

Match tracker umożliwia śledzenie wszystkich najważniejszych statystyk wydarzeń na żywo. Oczywiście, match tracker jest także dostępny w aplikacji. Nie jest jednak zbyt rozbudowany. Widzimy tylko nazwy drużyn i wynik oraz podstawowe statystyki, jak żółte kartki, zdobywcy goli. Możemy się też zapoznać z tabelą/drabinką danych rozgrywek oraz statystyką spotkań pomiędzy drużynami, które ze sobą grają.

Powiadomienia PUSH

Powiadomienia PUSH to bardzo przydatna funkcja, bo dzięki niej dowiadujesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach dotyczących oferty bukmachera. W STS dostaniesz powiadomienia PUSH o aktualnych bonusach, korzystnych ofertach, najlepszych kursach i najciekawszych zdarzeniach.

Cashout

W aplikacji STS możemy korzystać z pełnej funkcjonalności bukmachera. Oczywiście jest także dostępna opcja cashoutu? Na czym ona polega? To po prostu zamknięcie kuponu, przed zakończeniem wszystkich zdarzeń. Oczywiście wtedy wygrana stawka jest mniejsza, niż po zakończeniu wszystkich zdarzeń. Jednak cashout stanowi dobrą alternatywę, gdy masz wątpliwości odnośnie poprawnego wytypowania wszystkich zdarzeń i nie chcesz ryzykować.

W STS, cashout jest dostępny zarówno dla zakładów przedmeczowych, jak i live, na kuponach SOLO i AKO. Ta opcja nie jest dostępna dla zakładów z oferty Zakładu Bezpiecznego, Maxikombi oraz tych, skonstruowanych w Betbuilderze.

Pełna oferta zakładów

Oferta, którą znajdziesz w aplikacji STS, niczym nie różni się od tej, z której możesz skorzystać też na stronie internetowej. W aplikacji masz dostęp do całej oferty, jak również wszystkich możliwych bonusów, freebetów i promocji.

STS oferuje też Strefę Inspiracji. To opcja, w której możesz kupony innych użytkowników. Użytkownicy mogą wymieniać się typami. Możesz kopiować poszczególne zakłady, albo całe kupony, jeśli uważasz, że inny gracz obstawił bardzo prawdopodobne zdarzenia i są duże szanse na wygraną.

STS funkcjonalność

Bonusy i freebety w aplikacji STS

W aplikacji STS są dostępne wszystkie bonusy i freebety, z oferty bukmachera. Użytkownicy aplikacji mają dostęp, do wszystkich promocji, na które mogą liczyć także grający poprzez stronę internetową.

Zakladając konto w aplikacji mobilnej, równiż masz dostęp do bonusu powitalnego, którego suma może sięgać nawet 760 zł! Składa się na to:

 • bonus 100 zł zakład bez ryzyka
 • bonus do 600 zł od pierwszego depozytu
 • bonus 60 zł za zadania.

Aplikacja STS - zalety i wady

Zalety

Wady

Szybko i płynnie działająca aplikacja

Mało rozbudowany Betbuilder

Duża liczba transmisji na żywo

Brak promocji dedykowanej użytkownikom aplikacji

Szybkie logowanie poprzez FaceID, TouchID lub kod PIN

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień

Czytaj więcej

Jak usunąć konto STS? Сo zrobić?
Jak usunąć konto STS? Сo zrobić?
Zakłady bukmacherskie online z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z popularnych platform dla polskich graczy jest STS. Strona pozwala
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
172
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakład bez remisu, to tzw. zakład dwudrogowy. Oznacza to, że są tylko dwie możliwości wygrania takiego zakładu - zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny.
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
202
Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 02, 10, 12 w Fortunie? Symbole bukmacherskie
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
172