Fortuna aplikacja mobilna na Android i iOS

Fortuna - Aplikacja na iOS i Android. Jak pobrać?

Bukmacher Fortuna jest jednym z najbardziej znanych w całej Europie, ponieważ oferuje nie tylko doskonałe kursy, ale także bardzo przyjemną obsługę i funkcjonalność strony internetowej.  Dziś dowiesz się, jakie zalety ma aplikacja mobilna Fortuna, a także jak zainstalować aplikację na IOS i Androida. 

Aplikacja Fortuna - jak pobrać na Android?

Niestety, że względu na politykę Google, w sklepie z aplikacjami, dedykowanemu systemowi Android - Google Play, nie znajdziesz aplikacji bukmacherskich. Jak więc pobrać aplikację Fortuna na swoje urządzenie mobilne, z systemem Android? Jest to bardzo proste. Możesz to zrobić bezpośrednio ze strony mobilnej bukmachera, a cały proces zajmie nie więcej, niż 2 minuty. Aby to zrobić, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl
 2. Kliknij w srebrny przycisk “Pobierz”, który pojawi się na górze strony.
 3. Może wyświetlić ci się ostrzeżenie o pobieraniu aplikacji z zewnętrznego źródła.
 4. Następnie zostaniesz przekierowany do ustawień telefonu. Tam, w sekcji “Nieznane aplikacje”, wybierz opcję “Zezwalaj z tego źródła”.
 5. Następnie aplikacja zostanie pobrana, a ikonka pokaże się na ekranie twojego urządzenia. Wystarczy kliknąć i cieszyć się grą.

Instrukcja może wydawać się skomplikowana, ale tak naprawdę jest prosta i intuicyjna. Po zalogowaniu możesz się zalogować i korzystać z oferty Fortuny.

Aplikacja Fortuna - jak pobrać na iOS?

Instalacja, dla użytkowników urządzeń firmy Apple jest jeszcze prostsza. Aplikacja tego bukmachera znajduje się bowiem w sklepie z aplikacjami - App Store. Wystarczy tylko ją pobrać stamtąd. Wszystko, co musisz zrobić to:

 1. Wejdź w App Store i wyszukaj aplikację Fortuna Online.
 2. Kliknij przycisk “Pobierz”.
 3. Potwierdź pełnoletność
 4. Po pobraniu zobaczysz przycisk “Otwórz”. Po kliknięciu w niego lub bezpośrednio w ikonkę na pulpicie, przejdziesz do aplikacji i możesz cieszyć się grą.

Instalacja aplikacji Fortuna na urządzeniach z systemem iOS jest więc bardzo prosta. Oferuje ona pełną funkcjonalność usług tego bukmachera.

Fortuna IOS

Aplikacja Fortuna - cechy i funkcjonalność

W aplikacji Fortuna znajdziesz pełną ofertę zakładów przedmeczowych oraz live tego bukmachera. Aplikacja jest bardzo dobrze rozwinięta, i działa płynnie. Aplikacja oferuje wiele funkcji, takich jak:

 • pełna oferta powitalna, wszystkie bonusy
 • funkcje Touch ID i Face ID, co umożliwia szybkie logowanie odciskiem palca i skanem twarzy
 • możliwość szybkiego postawienia zakładu, poprzez dłuższe przytrzymanie palca na kursie
 • powiadomienia PUSH o wygranych kuponach i bonusach
 • pełna oferta transmisji na żywo
 • skaner kuponów
 • samouczek, przy pierwszym uruchomieniu
 • dostęp do Biura Obsługi Klienta
 • dostęp do Strefy Typera, która umożliwia wchodzenie w interakcje z innymi graczami
 • dostęp do Strefy Kuponów, gdzie znajdziesz kupony innych graczy, z możliwością ich kopiowania
 • BOOSTY, czyli zakłady, a nawet całe kupony z podwyższonymi kursami.

Nazwa aplikacji

Fortuna Online

Cena

0 zł

Strona mobilna

gm.efortuna.pl

Rozmiar

78,44 MB

Aktualna wersja

3.46.0

Bonus za pobranie aplikacji

brak

Zakłady przedmeczowe i live

Aplikacja Fortuna oferuje graczowi pełną ofertę tego bukmachera, zarówno na wydarzenia przedmeczowe, jak i live. Co więcej, można je łączyć na jednym kuponie.

Transmisje na żywo

Transmisje na żywo możesz oglądać dzięki Fortuna TV. Ten bukmacher oferuje setki transmisji swoim graczom i wszystkie można oglądać w aplikacji. Fortuna TV transmituje m.in. Serie A, Ligue 1, La Liga, Bundesligę, a także Puchar Włoch, Puchar Anglii, Puchar Francji, czy Puchar Króla.

Oczywiście Fortuna oferuje też transmisje także poza piłkarskie. Szczególnie szeroko pokazywany jest tenis. Fortuna transmituje bowiem turnieje ATP i WTA, oraz wszystkie turnieje wielkoszlemowe. Poza tym można oglądać też m.in. NHL, NBA, czy galę UFC.

Jest jeden warunek, który umożliwia oglądanie transmisji. Jest on jednak bardzo łatwy do spełnienia. Wystarczy, na 7 dni przed daną transmisją, postawić dowolny zakład za co najmniej 2 zł.

Match tracker

Match tracker umożliwia śledzenie wszystkich niezbędnych statystyk wydarzeń live. Match tracker w Fortunie jest rozbudowany i wyczerpuje oczekiwania gracza. Możesz zobaczyć wszystkie niezbędne statystyki, ale nie tylko. Dostępna jest także statystyka poprzednich spotkań, pomiędzy danymi drużynami lub zawodnikami, a także tabela/drabinka rozgrywek. 

Znacznie ułatwia to śledzenie wydarzeń live. To narzędzie daje też graczowi duży komfort, bo na bieżąco ma dostęp do statystyk, na których może się opierać przy obstawianiu zakładów na żywo.

Powiadomienia PUSH

Aplikacja Fortuna oferuje powiadomienia PUSH. Dzięki nim będziesz na bieżąco informowany o sytuacji na twoim kuponie, bo po zakończeniu każdego spotkania, które obstawiłeś, szybko sprawdzisz jego wynik. Będziesz dostawać też powiadomienia o dostępnych bonusach.

Co ważne, aplikacja Fortuny daje możliwość sparowania ze smartwatchem. To duży komfort dla gracza. Dzięki temu, w każdej chwili, będziesz mógł otrzymywać powiadomienia.

Cashout

Wszystkie cashouty, które są dostępne na stronie internetowej, będą dostępne także w aplikacji Fortuna. Ta umożliwia zamknięcie kuponu, jeszcze przed zakończeniem wszystkich, obstawionych wydarzeń lub danego wydarzenia, jeśli jest to zakład SOLO.

Ta opcja jest dostępna także dla zakładów AKO, ale na twoim kuponie nie może być przegranych zdarzeń.

Jeśli cashout będzie dostępny, zobaczysz to w zakładce “Moje kupony”, po wejściu w dany kupon.

Pełna oferta zakładów

Aplikacja Fortuny oferuje pełną ofertę zakładów oferowanych przez tego bukmachera. Są dostępne też wszystkie promocje i bonusy. Dzięki temu użytkownicy aplikacji mają duży komfort i nic nie tracą, w stosunku do graczy, którzy korzystają z tradycyjnej lub mobilnej strony internetowej tego bukmachera.

Bonusy i freebety w aplikacji Fortuna

W aplikacji Fortuna są dostępne wszystkie bonusy i freebety, z oferty bukmachera. Użytkownicy aplikacji mają dostęp, do wszystkich promocji, na które mogą liczyć także użytkownicy strony internetowej.

Jeśli rejestrujesz się w aplikacji również możesz liczyć na wszystkie bonusy powitalne. Mogą wynieść one nawet 330 zł! Składają się na to:

 • bonus 20 zł za rejestrację
 • bonus 10 zł po pierwszym depozycie
 • pierwsze 3 zakłady bez ryzyka, do 100 zł

Dwie pierwsze promocję są dosyć jasne. O co chodzi w trzeciej opcji? Gdy masz już pieniądze na koncie możesz rozpocząć grę. Jeśli którykolwiek, albo wszystkie twoje pierwsze trzy kupony okażą się przegrane, otrzymasz zwrot postawionej stawki, do 100 zł.

Pewnym minusem jest brak bonusu dedykowanego użytkownikom aplikacji. Wszystkie inne opcje są jednak dostępne.

Aplikacja Fortuna - zalety i wady

Fortuna ma bezapelacyjnie jedną z najlepszych aplikacji na rynku. Zalety zdecydowanie przykrywają wady. W poniższej tabeli przedstawiamy niektóre z nich.

Zalety

Wady

Pełna oferta bukmachera dostępna w aplikacji

Mała liczba powiadomień PUSH

Szybkie logowanie za pomocą Touch ID i Face ID

Brak promocji dedykowanej użytkownikom aplikacji

Skaner kuponów

Strefa Kuponów

Strefa Typera

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień

Czytaj więcej

Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 02, 10, 12 w Fortunie? Symbole bukmacherskie
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
172
Jak usunąć konto STS? Сo zrobić?
Jak usunąć konto STS? Сo zrobić?
Zakłady bukmacherskie online z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z popularnych platform dla polskich graczy jest STS. Strona pozwala
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
172