Superbet aplikacja mobilna na Android i iOS

Superbet - Aplikacja na iOS i Android. Jak pobrać?

Będąc jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, Superbet oferuje swoim użytkownikom różne możliwości i platformy do obstawiania zakładów sportowych, a jedną z nich jest wygodna aplikacja mobilna. Chcesz wiedzieć, jak zainstalować aplikację mobilną bukmachera Superbet na Androida i IOS? W takim razie zachęcamy do przeczytania recenzji! 

Aplikacja Fortuna - jak pobrać na Android?

Niestety, że względu na politykę Google, aplikacji Superbetu nie znajdziesz w sklepie z aplikacjami - Google Play. Możesz jednak łatwo pobrać aplikację Superbet, bezpośrednio ze strony tego bukmachera. Jest to w pełni bezpieczne i darmowe.

Aby pobrać aplikację Superbet na urządzenie mobilne z systemem Android musisz wykonać kilka czynności. Postępuj krok po kroku:

 1. Wejdź na stronę superbet.pl.
 2. U góry strony zobaczysz zielony baner, zachęcający do pobrania aplikacji. Kliknij w przycisk “Pobierz na Android”, a następnie “Pobierz teraz”.
 3. Może wyświetlić ci się ostrzeżenie o pobieraniu aplikacji z zewnętrznego źródła.
 4. Następnie zostaniesz przekierowany do ustawień telefonu. Tam, w sekcji “Nieznane aplikacje”, wybierz opcję “Zezwalaj z tego źródła”.
 5. Następnie aplikacja zostanie pobrana, a ikonka pokaże się na ekranie twojego urządzenia. Wystarczy kliknąć i cieszyć się grą.

Instrukcja instalacji aplikacji Superbet, być może wydaje ci się skomplikowana. Jest jednak bardzo prosta i intuicyjna.

Sama aplikacja również jest bardzo użyteczna. Oferuje ona pełną funkcjonalność oferty bukmachera.

Aplikacja Superbet - jak pobrać na iOS?

Użytkownicy urządzeń mobilnych od Apple, mogą znacznie szybciej zainstalować aplikację Superbet. Znajdą ją bowiem w sklepie z aplikacjami - App Store.

Superbet

Zainstalowanie aplikacji Superbet na urządzeniach z systemem iOS jest bardzo proste. Musisz wykonać kilka czynności:

 1. Wejdź w App Store i wyszukaj aplikację Superbet.
 2. Kliknij przycisk “Pobierz”.
 3. Potwierdź chęć pobrania aplikacji poprzez przyłożenie palca lub wpisanie hasła Apple ID.
 4. Po pobraniu zobaczysz przycisk “Otwórz”. Po kliknięciu w niego lub bezpośrednio w ikonkę na pulpicie, przejdziesz do aplikacji i możesz cieszyć się grą.

Aplikację Superbet pobierzesz więc tak, jak inne aplikacje z App Store. Sama aplikacja oferuje pełną funkcjonalność i wszystkie opcje, które są też dostępne w desktopowej wersji strony bukmachera.

Aplikacja Superbet - cechy i funkcjonalność

W aplikacji Superbet znajdziesz pełną ofertę bukmachera. Jest to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich, na polskim rynku.

Nazwa aplikacji

Superbet

Cena

0 zł

Strona mobilna

m.superbet.pl

Rozmiar

84,22 MB

Aktualna wersja

5.6.1

Bonus za pobranie aplikacji

Freebet 20 zł

Zakłady przedmeczowe i live

Oferta, jaka jest w aplikacji Superbet, niczym nie różni się od tej, którą zobaczysz na stronie internetowej tego bukmachera. W aplikacji są dostępne wszystkie bonusy i freebety oraz cała oferta Superbetu.

Jak wiadomo, podstawą oferty każdego bukmachera są zakłady przedmeczowe. W aplikacji możesz do nich łatwo dotrzeć, a dodatkowo masz dwie opcje przeglądania wydarzeń. Korzystając z funkcji “Kalendarz”, zobaczysz wszystkie zdarzenia, uszeregowane chronologicznie. Druga opcja to “Rozgrywki”. Po kliknięciu w nią, wyświetlają się wydarzenia, z podziałem na dyscypliny, czy ligi.

W aplikacji Superbet masz też dostępne do pełnej oferty live tego bukmachera. Możesz obstawiać wiele wydarzeń na żywo, z najpopularniejszych sportów.

Dodatkowo obstawianie wydarzeń live może ułatwić ci inna aplikacja, którą oferuje Superbet - Superscore. Znajdziesz w niej wyniki i wszystkie przydatne statystyki.

Transmisje na żywo

W aplikacji Superbet masz też dostęp do wszystkich transmisji, jakie oferuje ten bukmacher. Superbet pokazuje wiele rozgrywek w piłce nożnej, koszykówce, czy hokeju, m.in. Bundesliga, La Liga, NHL, NBA.

Co ważne, aby oglądać transmisje w Superbet, wystarczy tylko założyć konto u tego bukmachera. Nie musisz nawet wpłacać pieniędzy, czy zawierać zakładów, aby cieszyć się dostępem do darmowych transmisji na żywo.

Oglądanie meczów na urządzeniach mobilnych jest dużo wygodniejsze, niż na komputerze. W aplikacji możesz bowiem oglądać mecze nie tylko na pełnym ekranie, ale też w małym okienku, a w tym samym czasie przeglądać i korzystać z oferty Superbet.

Match tracker

Kolejnym, bardzo przydatnym narzędziem, ułatwiającym obstawianie wydarzeń live, jest match tracker. Zobaczysz tam wszystkie najważniejsze statystyki, dotyczące danego meczu.

Klikając w wydarzenie, które się toczy, zobaczysz ekran match trackera. Z jego pomocą możesz śledzić przebieg spotkania, składy i statystyki.

Powiadomienia push

Dużym udogodnieniem, które oferuje aplikacja Superbet, są powiadomienia push. Po obstawieniu kuponu, możesz ustawić powiadomienia, które otrzymasz na swoje wydarzenia mobilne, gdy w wydarzeniach, które obstawiłeś, zdarzy się coś ważnego np. czerwona kartka, zmiana wyniku itp.

Cashout

Cashout to opcja wcześniejszego rozliczenia zakładu. Możesz zamknąć kupon jeszcze przed zakończeniem wszystkich wydarzeń, na kuponie, jednak nie mogą się na nim znajdować przegrane zakłady, a wygrana jest odpowiednio mniejsza.

W Superbet ta opcja jest możliwa dla każdego typu zakładów - przedmeczowych i live na wydarzenia SOLO, AKO, a nawet systemowe. Z cashoutu możesz oczywiście skorzystać także w aplikacji Superbet.

Pełna oferta zakładów

Tak, jak pisaliśmy wyżej, aplikacja Superbet oferuje wszystkie możliwe zakłady i pełną ofertę tego bukmachera. W aplikacji możesz odbierać też bonusy i freebety.

Superbet Mobile

Bonusy i freebety w aplikacji Superbet

W aplikacji Superbet są dostępne wszystkie możliwe bonusy i freebety, które oferuje ten bukmacher. Przede wszystkim trzeba wspomnieć o bonusie za rejestrację, który sięga aż 3754 zł! Na taką sumę składają się 4 elementy:

 • freebet 100% od pierwszego depozytu do 200 zł
 • cashback do 3500 zł
 • dodatkowy freebet 34 zł
 • freebet 20 zł za pobranie aplikacji

Pierwszy bonus otrzymasz gdy wpłacisz minimum 20 zł. Wtedy otrzymasz drugie tyle freebetu, maksymalnie do 200 zł, przy depozycie w tej wysokości, bądź wyższej.

Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na tzw. “Tydzień bez ryzyka”. Jeśli pierwszy tydzień po rejestracji zakończysz na minusie, bukmacher zwróci ci równowartość przegranej stawki, w formie freebetu, maksymalnie do 3500 zł.

Dodatkowo, w ciągu 48 godzin od rejestracji, z kodem Superbet, możesz liczyć na 34 zł freebetu.

Jest też dostępny bonus dedykowany użytkownikom aplikacji mobilnej Superbet. Jeśli w ciągu 7 dni od pierwszego depozytu, pobierzesz aplikację i zalogujesz się w niej, otrzymasz 20 zł freebetu.

Dodatkowo każdego dnia, czy tygodnia, możesz liczyć na wiele promocji. Wszystkie są dostępne w aplikacji.

Aplikacja Superbet - zalety i wady

Superbet bezapelacyjnie ma najlepszą aplikację na polskim rynku. Praktycznie nie ma ona wad. Jedyną dużą niedogodnością jest brak możliwości oglądania w trybie pełnoekranowym rozgrywek Bundesligi, na niektórych urządzeniach. Poza tym aplikacja Superbet jest bardzo przejrzysta i prosta w użyciu.

Zalety

Wady

Motyw jasny/ciemny

Brak możliwości pobrania aplikacji z Google Play

Logowanie biometryczne

Brak pełnego ekranu na transmisjach z Bundesligi

Pełna oferta zakładów w aplikacji

Powiadomienia push

Dodatkowy bonus za pobranie aplikacji


Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień

Czytaj więcej

Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 10, 02, 12 w Fortunie?
Co oznacza 02, 10, 12 w Fortunie? Symbole bukmacherskie
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
173
Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zasada zakładów over/under jest bardzo prosta - gracz typuje ile razy w meczu, wystąpi dane zdarzenie, czy będzie to więcej, czy mniej razy, niż w danym
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
124