Usunięcie konta u bukmachera STS

Jak usunąć konto STS? Сo zrobić?

Zakłady bukmacherskie online z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jedną z popularnych platform dla polskich graczy jest STS. Strona pozwala swoim klientom na obstawianie zakładów z różnorodnych dziedzin sportowych. Wszystkie te działania wiążą się z posiadaniem swojego indywidualnego konta na platformie.

Natomiast co w przypadku, gdy jako gracze stwierdziliśmy że z różnych przyczyn nie chcemy już posiadać konta? Co oznacza zawieszenie konta i co za nim idzie? W naszym artykule znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania!

Czy bukmacher pozwala na usunięcie konta w STS?

Indywidualne konto użytkownika jest tak naprawdę jego własnością, dlatego wszelkie działania za pomocą niego prowadzone – oczywiście jeśli są działaniami legalnymi i zgodnymi z warunkami użytkowania strony – są tylko i wyłącznie decyzją jego właściciela.

Bukmacher STS w pełni respektuje tę zasadę również w kontekście usunięcia bądź zawieszenia danego konta. Ponadto na stronie głównej kasyna obsługa klienta przeprowadza użytkownika przez proces zamknięcia konta krok po kroku tłumacząc, w jaki sposób to zrobić.

Jak usunąć konto w STS? Instrukcja krok po kroku

Usunięcie konta jest stosunkowo proste, mimo że sam proces wyrejestrowania nie odbywa się bezpośrednio przez stronę STS.

Aby więc to zrobić na początku należy poprzez czat dostępny na głównej stronie bądź też używając maila [email protected] należy napisać wiadomość z adresu, który używaliśmy w procesie rejestracji. W wiadomości należy podać trzy najważniejsze informacje – pierwszą cyfrę numer PESEL, trzy ostatnie cyfry oraz powód zamknięcia konta. Ostatni punkt nie jest rozpatrywany jako czynnik przez który możemy nie uzyskać zgody na usunięcie konta, a jedynie feedback od użytkownika co wpłynęło na podjęcie przez niego takiej decyzji.

Strona STS oferuje również zakładkę ‘Baza wiedzy’ wykreowaną przez dział obsługi klienta, w którym krok po kroku przedstawione jest, w jaki sposób przejść cały proces usunięcia konta:

Jak usunąć konto w STS?

Zawieszenie konta a samozamknięcie – jaka jest różnica?

Na stronie STS istnieje również możliwość zawieszenia swojego konta. Podstawową i w sumie jedyną różnicą między tą funkcją a samodzielnym zamknięciem konta jest, że usunięcie jest czynnością trwałą i nieodwracalną a zawieszenie jest po prostu zamrożeniem konta na okres 24 godzin lub 3 miesięcy. Również informacja na temat tej funkcji wprowadzonej na platformie znajduje się na głównej stronie do obstawiania zakładów sportowych STS:

Zawieszenie konta a samozamknięcie

Bukmacher STS zawiesza również samoistnie konto gracza w zależności od całej sprawy na czas określony lub czas nieokreślony, natomiast w żadnym wypadku kara nie wiąże się z kategorycznym usunięciem indywidualnego konta gracza.

Dlaczego STS może zawiesić Twoje konto?

Strona STS zastrzega sobie prawo do samodzielnego zawieszenia konta gracza w dwóch trybach: na czas określony oraz czas nieokreślony. Ten pierwszy przypadek dotyczy sytuacji, w której doszło do pewnych niejasności w linii klient – strona internetowa i w związku z tym musi dojść do rozpatrzenia całej sprawy w celu wyjaśnień.

Zawieszenie konta użytkownika na czas nieokreślony odbywa się, gdy doszło do definitywnych naruszeń przez gracza zaakceptowanego wcześniej w procesie rejestracji regulaminu strony. Bukmacher STS wcześniej przesyła kilkukrotnie ostrzeżenia dotyczące nieścisłości w zachowaniu klienta platformy. Po którymś razie następuje zamrożenie konta gracza.

Zauważyć to działanie można, gdy gracz nie jest w stanie zalogować się na stronę internetową ustalonymi w procesie rejestracji danymi użytkownika jak login oraz hasło. Dodatkowo, na podany również w tym procesie adres mailowy wysłany zostaje odpowiedni mail informujący o karze nałożonej na gracza oraz prawdopodobnej przyczynie jej użycia.

Najczęstszym nadużyciem, które podejrzewa bukmacher STS w działaniach gracza jest stosowanie tak zwanych multikont, w których jedna osoba w celu wyłudzenia większej ilości bonusów i promocji zakłada kilka profili co mnoży kilkukrotnie wygrane.

Co robić jeśli Twoje konto w STS zostało zawieszone?

Nie zawsze jednak zawieszenie konta w STS przez Bukmachera jest prawomocne. Czasami opiera się po prostu na wszelkich domysłach i – tak jak zostało to wspomniane wcześniej w artykule – zostaje zawieszone na czas określony do czasu rozwiązania sprawy.

Istnieje natomiast możliwość, że jako gracz czujesz, że wystosowane wobec Ciebie oskarżenia o nadużycie są bezpodstawne. W celu złożenia wyjaśnień można wystosować specjalną wiadomość do obsługi klienta strony poprzez wysłanie (tak jak w przypadku zamknięcia konta poprzez maila podanego w procesie rejestracji) maila na adres [email protected] .

Można również skorzystać ze stacjonarnych siedzib firmy znajdujących się w Warszawie oraz Katowicach. Tam również można dostać się do specjalnie wydzielonej sekcji obsługi klienta, który również dostarczy Ci odpowiedzi na pytania odnośnie działań poczynionych w obrębie Twojego konta. Pamiętaj, że jako użytkownik posiadając swoje własne indywidualne konto gracza ma prawo znać wszelkie informacje na temat kroków podejmowanych przez bukmachera STS.

Podsumowanie

Bukmacher STS zarówno pozwala swoim klientom na zawieszenie jak i zamknięcie konta, ale również samodzielnie zastrzega sobie prawo do wykonania tych kroków samodzielnie z kontem użytkownika strony. Procesy indywidualne gracza są bardzo proste, a nawet jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, informacje na ich temat opisane są dokładnie krok po kroku na stronie kasyna w Bazie Wiedzy.

Również w przypadku działań bukmachera STS związanych z kontem użytkownika może on czuć się bezpiecznie jeśli są one prowadzone bezpodstawnie.

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień

Czytaj więcej

Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zakłady over/under. Co to znaczy?
Zasada zakładów over/under jest bardzo prosta - gracz typuje ile razy w meczu, wystąpi dane zdarzenie, czy będzie to więcej, czy mniej razy, niż w danym
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
124