Gdzie oglądać La Liga? Transmisje ligę hiszpańską

Hiszpańska La Liga - gdzie oglądać? Transmisje TV i online za darmo

Od sezonu 2021/2022, La Ligę można oglądać w aż dwóch polskich telewizjach! Rozgrywki są bowiem pokazywane przez Eleven Sports i Canal+.

Obecna umowa obowiązuje do końca sezonu 2025/2026. Obie telewizję pokazują po pięć meczów La Liga, w każdej kolejce. Naprzemiennie dzielą się prawem pierwszego wyboru, co zazwyczaj oznacza, że mecze Realu Madryt i Barcelony można ogladać w jednym tygodniu w Eleven Sports, a w drugim w Canal+. Wyjątkiem jest El Clasico, które jest pokazywane jednocześnie, w obu tych telewizjach.

Gdzie oglądać La Liga, w sezonie 2023/2024?

Umowa na prawa telewizyjne do pokazywania La Liga w Polsce, obowiązuje jeszcze przez 2 lata. To oznacza, że mecze La Liga, caly czas, co najmniej do końca sezonu 2025/2026, można oglądać w Eleven Sports i Canal+.

Transmisje TV w Canal+

Aby oglądać mecze La Liga w Canal+, trzeba być abonentem platformy satelitarnej tego operatora. Canal+ transmituje mecze La Liga na swoich kanałach sportowych - Canal+Sport, Canal+Sport 1, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, Canal+Sport 4 i Canal+Sport 5.

Transmisje TV w Eleven Sports

Eleven Sports posiada 4 kanały - Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Na wszystkich tych kanałach transmitowane są mecze La Ligi. Kanały Eleven Sports są dostępne na platformach Canal+ i Polsat Box.

Gdzie oglądać La Liga online?

Canal+ posiada też swoją platformę internetową - Canal+Online. Można tam oglądać kanały sportowe Canal+ oraz Eleven Sports. Dzięki temu, klienci tej platformy mają dostęp do wszystkich meczów La Liga, w cenie 74 zł miesięcznie.

Oprócz tego, kanały Eleven Sports można oglądać też na płatnej platformie Polsat Box Go. Tam, pakiet sportowy kosztuje 40 zł, ale jeśli chodzi o mecze La Liga, nie można oglądać tych, które transmitowane są w Canal+.

To jednak nie koniec. Eleven Sports oferuje też dostęp do swoich czterech kanałów, na swojej stronie internetowej i aplikacji. Płatności dostępne są w trzech wariantach - miesięczny dostęp kosztuje 15,90 zł, półroczny 89,90 zł, a roczny 159 zł.

Gdzie oglądać La Liga za darmo?

Jednak w internecie można także oglądać mecze La Liga za darmo i to całkowicie legalnie. Umożliwiają to bukmacherzy, którzy transmitują dane rozgrywki. W przypadku La Liga są to:

  • Superbet
  • Fortuna
  • STS
  • Betclic

Oczywiście, aby oglądać transmisje meczów La Liga, trzeba spełnić pewne warunki. Jednak nie są one zbyt wygórowane.

Superbet TV

Superbet ma bardzo bogatą ofertę transmisji piłkarskich. Ten bukmacher pokazuje ponad 150 rozgrywek! W ten skład wchodzi La Liga, a także Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.

Aby oglądać mecze ligi hiszpańskiej, wystarczy tylko posiadać konto u bukmachera Superbet i być zalogowanym. Nie ma narzuconych limitów odnośnie stawiania zakładów.

Oglądanie meczów La Liga w Superbet jest więc bardzo proste. Dostęp do transmisji jest możliwy nie tylko na stronie internetowej, ale także w aplikacji mobilnej. Transmisje można oglądać w trybie pełnoekranowym, jak równiez w okienku, jednocześnie przeglądając ofertę bukmachera.

Fortuna TV

Również Fortuna oferuje pełną ofertę transmisji na piłkę hiszpańską. Oprócz La Ligi, tak jak w Superbecie, można też oglądać Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.

Aby móc oglądać transmisje w Fortunie, trzeba posiadać konto i być zalogowanym. Dodatkowo też, na 7 dni przed planowaną transmisją, trzeba mieć postawiony zakład, na dowolne wydarzenie i za dowolną kwotę.

Mecze można oglądać, nie tylko na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej. W obu tych wariantach, dostępny jest tryb pełnoekranowy.

STS TV

STS również oferuje dostęp do całej hiszpańskiej piłki. Oprócz La Ligi można oglądać także Puchar Króla i Superpuchar Hiszpanii.

Jednak, aby móc oglądać transmisje w STS, nie wystarczy tylko zalogować się na konto. Trzeba, co najmniej, 24 godziny przed planowaną transmisją, postawić dowolny zakład za dowolną stawkę. Jest to dobre rozwiązanie dla stałych graczy, ale ci użytkownicy, którzy grają rzadziej, wybiorą raczej innych bukmacherów.

Transmisje można oglądać zarówno na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Jednak, można to robić tylko w okienku. Nie ma opcji pełnoekranowej, a w trakcie oglądania spotkania, można przeglądać ofertę bukmachera.

Betclic TV

Mecze La Liga można oglądać też u bukmachera Betclic. Tu jednak wymagania odnośnie dostępu do transmisji są większe. Nie wystarczy posiadać zarejestrowanego konta. Trzeba posiadać na nim środki obstawić mecz, który chce się oglądać lub dowolny w ciągu co najmniej 24 godzin przed transmisją.

Tak, jak u innych bukmacherów, mecze można oglądać zarówno na stronie internetowej, jak również w aplikacji mobilnej. Jednak nie ma opcji pełnoekranowej. Mecz można oglądać w oknie i jednocześnie przeglądać ofertę bukmachera.

Godziny transmisji meczów La Liga

Mecze La Liga zazwyczaj odbywają się w weekendy, choć zdarzają się też kolejki w środku tygodnia. Tak będzie też teraz, w 36. kolejce. Zainauguruje ją dzisiejsze starcie FC Barcelony, z Robertem Lewandowskim w składzie, przeciwko Realowi Sociedad.

Dana kolejka zawsze rozłożona jest na 4 dni. Zazwyczaj są to piątek, sobota, niedziela i poniedziałek. W pierwszy i ostatni dzień, rozgrywane jest jedno spotkanie o 21. Pory sobotnich i niedzielnych spotkań to 14:00, 16:15, 18:30 i 21:00.

Czasami ten harmonogram ulega zmianie i najlepiej śledzić harmonogram gier na bieżąco. Tak będzie chociażby w dwóch ostatnich kolejkach La Liga, kiedy to wszystkie spotkania odbędą się o tej samej porze. 37. kolejka zostanie rozegrana 19 maja o 19, a 38. kolejka odbędzie się 25 maja o 21.

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień

Czytaj więcej

Podatek od zakładów bukmacherskich. Wygrana, a urząd skarbowy
Podatek od zakładów bukmacherskich. Wygrana, a urząd skarbowy
Grając u legalnych bukmacherów, którzy mają zarejestrowaną działalność w Polsce, musisz liczyć się z tym, że każdy twój kupon będzie obwarowany
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
106
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakład bez remisu, to tzw. zakład dwudrogowy. Oznacza to, że są tylko dwie możliwości wygrania takiego zakładu - zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny.
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
202