Go+Bet

Go+Bet
9

Go+Bet

9
 • Duży wybór dyscyplin sportowych
 • Dobrze funkcjonująca aplikacja
 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN
9

Witaj w świecie Go+Bet, nowoczesnego bukmachera, który szturmem zdominował polski rynek w 2022 roku. Hasło przewodnie platformy to #ZmieniamyZasadyGry, ale czy rzeczywiście bukmacher aż tak wyróżnia się na tle konkurencji? Go+Bet to tego typu platforma, która naprawdę ciężko pracuje, aby utrzymać swoich klientów i im dogodzić. Stale znajdziemy tutaj co raz to atrakcyjniejsze promocje, najnowsze gry od renomowanych dostawców i wygodne metody wsparcia klienta.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat platformy Go+Bet? Jesteś we właściwym miejscu. Z naszą rzetelnie przygotowaną recenzją dowiesz się wszelkich informacji o tej stronie internetowej bądź też aplikacji – od licencji, przez całą ofertę, po obsługę klienta, aby w pełni przedstawić Ci jej działanie. Cały materiał powstał na podstawie naszych dokładnych analiz, doświadczeń związanych z użytkowaniem platformy oraz opinii innych klientów, którzy wcześniej korzystali już z usług bukmachera.

Szybkie fakty

Strona internetowa:

https://www.goplusbet.pl/

Założone:

2022

Siedziba:

Warszawa, ul. Grzybkowska 87

Dzwonić:

Pomoc techniczna:

E-mail, formularz kontaktowy i chat na żywo na stronie

Możliwości depozytu
Opłata
Minimalny depozyt
icon card
Brak prowizji
2 PLN
icon card
Brak prowizji
2 PLN
icon card
Brak prowizji
2 PLN
icon card
Brak prowizji
2 PLN
Metody wypłaty
Minimalna wypłata
Czas
icon card
20 PLN
Natychmiast
icon card
20 PLN
Natychmiast
icon card
20 PLN
Natychmiast
icon card
-
Natychmiast

Minimalny depozyt

2 zł

Regulowany przez

Ministerstwo Finansów

Numer licencji

Jak zacząć grać w Go+Bet

Jak zarejestrować się z telefonu?

Rejestracja z urządzenia mobilnego jest taka sama jak rejestracja z komputera.

Krok 1

➡️ Wejdź na stronę główną bukmachera i odnajdź zakładkę ‘Zarejestruj się’ podświetloną na zielono w prawym górnym rogu strony.

Krok 2

➡️ Wypełnij formularz rejestracyjny. Będziesz musiał podać podstawowe informacje, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Nie musisz wprowadzać żadnych prywatnych danych, takich jak numer konta bankowego czy skany dokumentu tożsamości.

Krok 3

➡️ Wprowadź swój adres mailowy, numer telefonu (wybierając odpowiedni numer kierunkowy) oraz ustal indywidualne hasło do konta. Dodatkowo przeczytaj i zaakceptuj przedstawione oświadczenie o pełnoletniości, regulamin oraz politykę prywatności. Po uzupełnieniu formularza kliknij przycisk "Zarejestruj się".

➡️Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, aby potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny przesłany przez Go+Bet.

Opinie o Go+Bet

Tutaj możesz zobaczyć recenzje bukmachera Go+Bet od prawdziwych użytkowników. Dołącz do innych graczy, którzy już podzielili się swoją opinią na temat Go+Bet. Twoje doświadczenie może być bardzo przydatne dla innych graczy.

Więcej informacji o Go+Bet

Go+Bet w Polsce – działalność i licencja

Co prawda bukmacher uzyskał licencję Ministerstwa finansów w 2021 roku, ale sama strona Go+Bet działa w Polsce dopiero od 2022 roku, czyli od 2 lat. Mimo krótkiego stażu przez zaledwie 2 lata swej działalności platforma zyskała szerokie grono odbiorców, które stale się powiększa. Co sprawia, że Go+Bet ma tak dużo klientów i stale zyskuje nowych? Przede wszystkim warto wspomnieć o stałym rozwoju wynikającym z obserwacji zmieniającego się rynku. Bukmacher wychodzi naprzód oczekiwaniom swoich użytkowników. Stale oferuje nowe bonusy, promocje, najnowsze gry i dodatkowe usługi. Wszystko po to, aby przyciągnąć nowych graczy, utrzymać stałych użytkowników i wzmocnić swoją pozycję na rynku.

Wszyscy wiemy, że jedną z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o działanie platform bukmacherskich jest bezpieczeństwo graczy, zarówno bezpieczeństwo finansów jak i danych osobowych. Dlatego z przyjemnością informujemy, że bukmacher Go+Bet dba o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa na swojej stronie WWW. Poczynając od licencji wydanej przez Ministra Finansów, po najnowsze techniki i szyfrowania SSL na stronie internetowej, bukmacher stawia kwestie bezpieczeństwa na pierwszym miejscu. Dodatkowo, więcej o bezpiecznym funkcjonowaniu strony oraz całej firmy można dowiedzieć się w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Go+Bet - metody płatności 

Jeśli chodzi o metody płatności, to bukmacher Go+Bet ani nie wyróżnia się na tle konkurencji ani nie trafi w oczach użytkowników swoją ofertą. Znajdziemy tutaj tak naprawdę standardowe opcje wpłat i wypłat środków. Go+Bet oferuje płatności kartami płatniczymi Visa i Mastercard (przez przelewy 24), tradycyjne przelewy bankowe, a także e-płatności, jak Przelewy23, czy Google Pay. Poza tym Go+Bet posiada również opcję płatności BLIK-iem, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę przydatne i często używane. To wszystko pokazuje, że platforma dąży za stałym rozwojem. Co prawda, bukmacher nie ma jeszcze dostępnej opcji używania kryptowalut, ale patrząc na całokształt pracy, można się spodziewać poszerzenia oferty o tę metodę już wkrótce.

Każda z wymienionych metod płatności charakteryzuje się innym czasem przetwarzania. Z reguły wpłaty lub wypłaty środków realizowane są w czasie od 15 minut do 48h. Najdłużej trwa przetwarzanie tradycyjnych przelewów bankowych. Dodatkowo, duży wpływ ma tutaj bank, w którym posiadamy rachunek.

Go+Bet - wpłaty i wypłaty środków

Na platformie Go+Bet znajdziemy wiele metod wpłat i wypłat środków. Możemy wpłacić depozyt na swoje konto gracza przy pomocy BLIKA, co zajmie nam kilka minut i jest w pełni darmowe. Jeśli wolimy, możemy wykonać tradycyjny przelew bankowy, lub skorzystać z bramek płatniczych, np. Przelewy 24. Niezależnie od wybranej metody płatności, minimalna kwota jaką możemy wpłacić wynosi 2 zł. Z kolei maksymalny depozyt to 100 000 zł. Warto dodać, że wszystkie opcje płatności są w pełni darmowe. Bukmacher nie pobiera żadnych opłat za wpłatę lub wypłatę środków.

Metoda płatności

Opłata

Minimalny depozyt

Minimalna wypłata

Czas przetwarzania płatności

BLIK

Brak prowizji

2 PLN

20 PLN

Natychmiast

Przelewy 24

Brak prowizji

2 PLN

20 PLN

Natychmiast

Google Pay

Brak prowizji

2 PLN

20 PLN

Natychmiast

Bukmacher Go+Bet - minimalny depozyt, maksymalna wypłata 

Jak każda inna strona z zakładami bukmacherskimi i związanymi z nią wpłatami depozytów bądź też wypłatami wygranych środków, również Go+Bet posiada ustalone ramy dotyczące minimalnego i maksymalnego progu dotyczącego tych czynności. W przypadku tej platformy minimalny depozyt wynosi tylko 2 zł, co z pewnością jest ogromnym plusem całej strony i pozwala większej ilości graczy na spróbowanie swoich sił w grze. Jeśli chodzi o maksymalną wypłatę pieniężną, wynosi ona 50 000zł na dobę, co porównując do ofert innych platform z zakładami bukmacherskimi naprawdę jest przystępną opcją.

Minimalny depozyt

Maksymalny depozyt

Minimalna wypłata

Maksymalna wypłata

2 PLN

50 000 PLN

20 PLN

50 000 PLN

Go+Bet bonus powitalny

Bez wątpienia jedną z najatrakcyjniejszych opcji u każdego bukmachera jest oferta powitalna. To sposób platform hazardowych na przyciągnięcie nowych użytkowników i zachęcenie ich do założenia konta. Na stronie Go+Bet czeka na nowych graczy bonus powitalny o łącznej wartości do 925 PLN. Oferta podzielona jest na kilka różnych części.

Bonus od pierwszego depozytu oferuje graczom uzyskanie do 300 PLN. To klasyczny bonus od depozytu, któr występuje u większości bukmacherów w Polsce. To fajna i korzystna opcja na przetestowanie nowych zakładów bez inwestowania własnych środków. Z kolei po wpłaceniu na swoje konto gracza kolejnego depozytu, otrzymujemy cashback do 500 PLN od przegranych środków. Trzecią promocją jest freebet, który wynosi do 25 PLN i wymaga od nas wpłaty depozytu o minimalnej wartości 200 PLN. Dodatkowo, żeby skorzystać z promocji musimy użyć kod promocyjny.  I na koniec, po wpłacie trzeciego depozytu, możemy uzyskać bonus do 100 PLN. 

Bonus

Kod promocyjny

Warunki otrzymania

Bonus od I depozytu: do 300 PLN

Nie jest wymagany

Wpłata depozytu o minimalnej wartości 200 PLN

Cashback od przegranej z II depozytu: do 500 PLN

Nie jest wymagany

Zwrot do 100% postawionej stawki

Freebet do 25 PLN

Wymagany kor promocyjny

Wpłata depozytu o minimalnej wartości 200 PLN

Bonus od III depozytu: do 100 PLN

Nie jest wymagany

Wpłata depozytu o minimalnej wartości 200 PLN

Jak widać, platforma Go+Bet naprawdę postarała się o zachęcenie i zadowolenie nowoprzybyłych klientów. Warunki są naprawdę proste, a środki na konto napływają tak naprawdę bez większego wysiłku. 

Oferta zakładów w Go+Bet

Oferta zakładów u bukmachera Go+Bet jest naprawdę atrakcyjna. Znajdziemy tutaj ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. To zaskakująco duża ilość, zwłaszcza jak na krótki staż platformy. Możemy obstawiać tutaj zakłady na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a takżegry karciane i e-sporty.

Po wejściu na witrynę główną Go+Bet zobaczymy kategorie takie jak: sporty, sporty na żywo, e-sport, gry karciane oraz gry wirtualne. Ta duża rozbieżność kategorii sprawia, że każdy znajdzie coś tutaj dla siebie. W każdej sekcji również znajduje się wiele sportów i gier, dzięki czemu ofertę zakładów w Go+Bet można określić jako naprawdę pokaźną. Poza tym, twórcy urozmaicili ofertę o mało popularne sporty takie jak wyścigi konne czy wyścigi psów.

Dyscypliny sportowe w Go+Bet

Na stronie Go+Bet znajdziemy ofertę zakładów na ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. U bukmachera obstawiać można zakłady w popularne i klasyczne sporty takie jak piłka nożna, piłka ręczna, czy MMA, ale również przewidywać wyniki sportów wirtualnych (e-sporty). Tutaj gracze znajdą zarówno popularne ligi, jak Premier League, Bundesliga czy polska Ekstraklasa, jak i wiele mniej znanych propozycji.

Oprócz tego, bukmacher w swej ofercie zawiera również mniej popularne zakłady, na przykład na gry karciane, czy e-sporty.

Popularne kategorie obstawiania klasycznych sportów w Go+Bet to:

 • piłka nożna (w tym liga polska, niemiecka, hiszpańska, argentyńska, angielska, włoska oraz wszelkie ważniejsze puchary)
 • tenis ziemny;
 • siatkówka;
 • koszykówka;
 • siatkówka
 • hokej
 • piłka ręczna
 • e-sport
 • tenis stołowy
 • rzutki
 • MMA
 • Żużel
 • Badminton
 • Wyścigi konne
 • Golf
 • Krykiet
 • Lacrosse
 • Łucznictwo
 • Motocykle
 • Netball
 • Piłka wodna
 • Rogby
 • Surfing
 • Szachy
 • WWE
 • i wiele więcej

Oczywiście mając na myśli wyżej wymienione sporty oprócz klasycznych rozgrywek mamy również do czynienia z wszelkimi rozgrywanymi ligami, pucharami czy mistrzostwami. 

Do popularnych tytułów w obstawianych sportach wirtualnych należą:

 • Counter Strike 2,
 • League of Legends,
 • Call of Duty,

Bukmacher Go+Bet oferuje również możliwość obstawień w obrębie gier karcianych, takich jak:

 • Texas Hold’em
 • Blackjack
 • Wojna

Zakłady na żywo i transmisje live u bukmachera Go+Bet

Bukmacher Go+Bet oferuje swoim użytkownikom całkiem obiecującą ofertę zakładów na żywo. Strona oferuje możliwość obstawiania zakładów na wiele różnych dostępnych zdarzeń transmitowanych w czasie rzeczywistym, między innymi rozgrywki FIFA, DOTA, CS. Możemy obstawiać na żywo siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę. Podsumowując oferta na zakłady na żywo u bukmachera Go+Bet jest naprawdę godna uwagi. Zwłaszcza jeśli porównamy ją do konkurencji.

Piłka nożna w Go+Bet

Piłka nożna obecnie cieszy się ogromną popularnością jako najczęściej oglądany sport. W związku z tym, znajduje to swoje odzwierciedlenie w bogatej ofercie zakładów dostępnej na stronie bukmachera Go+Bet. Każdy gracz znajdzie w tym miejscu szeroki wybór lig, obejmujący zarówno te znane i powszechnie obserwowane, jak i te mniej rozpoznawalne, nawet spoza granic Europy. Oprócz tego mamy tu do czynienia z wszelkimi ważnymi pucharami oraz mistrzostwami, dzięki czemu widzimy również, że oferta Go+Bet jest nie tylko obszerna, ale również dopasowana do indywidualnych preferencji graczy, oferując im szeroki zakres opcji do wyboru.  Łącznie możemy obstawić ponad 500 różnych zakładów w kategorii piłki nożnej na różnego rodzaju zachowania: wynik meczu, kto strzelił gola, wynik w 1 lub 2 połlwie, liczba rzutów karnych i wiele więcej.

Siatkówka w Go+Bet

Oferta zakładów na mecze siatkówka jest równie obszerna i różnorodna jak na piłkę nożną. Bukmacher ma o wiele więcej wydarzeń do typowania w porównaniu do konkurencji. Możemy tutaj typoważ różne zdarzenia, nie tylko sam wynik meczu. Bukmacher umożliwia nam obstawianie również wyniku po 2 setach, a nawet obstawianie, który set będzie miał wyższą ilość punktów. 

E-sport w Go+Bet

Go+Bet niewątpliwie dobrze radzi sobie, jeśli chodzi o ofertę obstawiania rozgrywek z grupy sportów wirtualnych. Bukmacher bardzo zyskuje tym elementem i przyciąga pokaźną rzeszę fanów. Możemy tutaj obstawiać niemal 80 różnych zdarzeń. Główną część całej oferty zakładów na e-sport stanowi piłka nożna, ale znajdziemy tutaj też wiele innych dyscyplin. Znajdziemy tutaj również popularne gry, jak Counter Strike, League of Legends, Call of Duty, Rainbow Six, czy Dota 2.

Edytowanie kuponów w Go+Bet

Możliwość edytowania kuponów to naprawdę świetna opcja dla graczy, i rzadko spotykana. Edytor kuponów wyróżnia GOBet na tle konkurencji. Każdemu z nas chyba nie raz zdarzyło się postawić kupon i potem przypomnieć sobie, że zapomnieliśmy o jakimś meczu. Bukmacher Go+Bet daje nam możliwość naprawienia tego błędu. Możemy dodawać, zmieniać lub usuwać wybrane selekcje z nierozliczonych kuponów – zarówno tych przedmeczowych, jak i na żywo

Rejestracja konta Go+Bet na komputerze

Założenie konta w serwisie Go+Bet poprzez komputer jest naprawdę proste, a jedyne co trzeba zrobić, to wykonać kilka przedstawionych poniżej kroków:

➡️ Wejdź na stronę główną bukmachera i odnajdź zakładkę ‘Zarejestruj się’ podświetloną na zielono w prawym górnym rogu strony.

➡️ Wypełnij formularz rejestracyjny. Będziesz musiał podać podstawowe informacje, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu.

➡️Nie musisz wprowadzać żadnych prywatnych danych, takich jak numer konta bankowego czy skany dokumentu tożsamości.

➡️ Wprowadź swój adres mailowy, numer telefonu (wybierając odpowiedni numer kierunkowy) oraz ustal indywidualne hasło do konta. ➡️Dodatkowo przeczytaj i zaakceptuj przedstawione oświadczenie o pełnoletniości, regulamin oraz politykę prywatności.

➡️Po uzupełnieniu formularza kliknij przycisk "Zarejestruj się".

➡️Sprawdź swoją skrzynkę pocztową, aby potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny przesłany przez Go+Bet.

UWAGA: Aby skorzystać z bonusu powitalnego, musisz przejść proces weryfikacji danych osobowych.

Proces weryfikacji polega na przesłaniu skanów lub zdjęć dowodu osobistego lub paszportu do działu obsługi klienta Go+Bet. Cały proces trwa do 2 godzin. Po zakończeniu weryfikacji będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności konta i otrzymać bonus powitalny.

Rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Jeśli chcesz, możesz również założyć konto przez aplikację mobilną. Wystarczy pobrać aplikację na swoje urządzenie z systemem IOS lub Android, otworzyć ją na swoim telefonie oraz wykonać wszelkie kroki podane powyżej tak samo jak w przypadku rejestracji konta na komputerze.

Aplikacja mobilna Go+Bet

Z każdym rokiem coraz większa liczba użytkowników decyduje się na korzystanie z urządzeń mobilnych zamiast z komputerów. Dla tych, którzy preferują prostsze rozwiązania, zwłaszcza ci, którzy wybierają urządzenia mobilne, powstała aplikacja Go+Bet. Jest ona dostępna dla użytkowników systemu Android poprzez Sklep Google oraz dla użytkowników iOS, którzy mogą ją pobrać ze strony internetowej bukmachera. Aplikacja ta umożliwia graczom pełne doświadczanie rozgrywki niezależnie od czasu i miejsca, w którym się znajdują. Co istotne, wszystkie funkcje dostępne na platformie są takie same, niezależnie od urządzenia, na którym zdecyduje się użytkownik – czy to telefon, tablet, laptop czy komputer stacjonarny. Warto zauważyć, że aplikacja Go+Bet działa bardzo sprawnie, a bukmacher regularnie wprowadza potrzebne aktualizacje.

Obsługa klienta w Go+Bet

Bukmacher Go+Bet dba o to, aby użytkownicy platformy mieli stały dostęp do profesjonalnej obsługi klienta. Dlatego tz gracze mgą kontaktować się z konsultantami w dowolnym momencie na trzy różne sposoby: przez e-mail, formularz kontaktowy lub czat na żywo. Konsultanci strarają się odpowiedzieć na nurtujące pytania graczy oraz rozwiązać ich problemy. Obsługa klienta działa codziennie od 8:00 do 23:00 i w tych godzinach możemy spodziewać się uzyskania swoich odpowiedzi.

Forma kontaktu

Gdzie

Czas oczekiwania na odpowiedź

Czat na żywo

Dostępny na stronie bukmachera

Natychmiast

E-mail

[email protected]

Kilka minut do 24h

Formularz kontaktowy

Dostępny na stronie bukmachera

Kilka minut do 24h

FAQ

W zakładce na stronie bukmachera

Nie dotyczy

Najczęściej zadawane pytania

author photo
Michał Przybycień

Sportem interesuję się od dziecka. Najbliższa mi jest piłka nożna, w której zakochałem się podczas mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Jednak śledzę też występy polskich sportowców na innych arenach, trzymając za nich kciuki, kibicując i stawiając na ich zwycięstwa.

Zobacz wpisy przez Michał Przybycień