Go+Bet aplikacja mobilna na Android i iOS

Go+Bet Aplikacja na Android & IOS - jak pobrać?

Główna siedziba firmy Go+Bet mieści się na ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie. Spółka uzyskała licencję od Ministerstwa Finansów 29 listopada 2021 roku, co oznacza, że jest to jedna z najnowszych firm na rynku. Na start podmiot wychodzi nowym użytkownikom naprzeciw, co oznacza, że po rejestracji konta możesz nawet podwoić swój depozyt do 200 złotych przy spełnieniu odpowiednich warunków. Ponadto Go+Bet z okazji Euro 2024 proponuje freebety 3x50 zł. Warto zaznaczyć, że w grę wchodzą tylko mecze z udziałem polskiej reprezentacji.

Poniżej przedstawiam kilka screenów z aplikacji mobilnej:

GoplusBet App

Aplikacja Go+Bet - jak się zarejestrować?

Rejestracja w aplikacji Go+Bet jest tak samo prosta, jak w przypadku innych firm bukmacherskich. Wystarczy w prawym górnym rogu kliknąć przycisk “zarejestruj”, a następnie wypełnij formularz z poprawnymi danymi.

Nie musisz podejmować szybko decyzji! Na wysłanie fotokopii dokumentu tożsamości masz aż 30 dni od rejestracji, potrzebne jest to, aby pozytywnie zweryfikować konto.

Pamiętaj! Jedno konto jest dla jednego klienta, a w przypadku zmiany danych możesz dokonać tylko zmiany adresu zamieszkania.

Przy zmianie pozostałych danych należy przedstawić rzetelną argumentację i wysłać ją na adres: [email protected].

Aplikacja Go+Bet - jak pobrać i zainstalować aplikację na Androida?

Użytkownicy systemu Android przy pobraniu oraz instalacji aplikacji każdej z firm bukmacherskich są zmuszeni do skorzystania pliku prosto ze strony internetowej. Nie jest on dostępny na przypisanym sklepie “Google Play”.

Po pobraniu pliku instalacyjnego należy wyrazić zgodę na zainstalowaniu go na twoim urządzeniu. Po wykonaniu wszystkich kroków można wejść do aplikacji cieszyć się w pełni z jej korzystania.

Aplikacja Go+Bet - jak pobrać i zainstalować aplikację na IOS?

Gracze, którzy na co dzień korzystają z systemu IOS mogą w o wiele łatwiejszy sposób pobrać ją na swoje urządzenie. Wystarczy wejść do sklepu “App Store” i postępować, jak w przypadku innych przydatnych aplikacji.

Aplikacja Go+Bet - cechy i funkcjonalność

Każda nowa firma bukmacherska chce w jak najlepszy sposób pokazać się na rynku, aby przyciągnąć wielu graczy. Nie jest to łatwa sztuka, ponieważ na rynku bukmacherskim w Polsce aplikacji o podobnej tematyce jest bardzo dużo, dlatego należy mieć opcję, którą się wyróżni podmiot na tle tych bardziej doświadczonych.

Zakłady przedmeczowe i na żywo

Klienci Go+Bet mogą skorzystać z szerokiego wyboru pod względem dyscyplin, w jakich chcą spróbować swoich sił. Ilość kursów na dane wydarzenie jest zależna od tego, jakiego typu są to spotkania, a także jaki to poziom rozgrywek. Warto zaznaczyć, że ogromną wartość ma zainteresowanie daną dyscypliną w kraju.

Transmisje na żywo

Jest to bolączka wielu bukmacherów. Tak samo jest w przypadku Go+Bet, użytkownicy tej firmy niestety nie mogą na ten moment śledzić ulubionych rozgrywek za pomocą transmisji na żywo. Nie jest jednak wykluczone, że niebawem taka opcja się pojawi u bukmachera.

Cashout

Cashout to nic innego, jak rozliczenie obstawionego zakładu przed zakończeniem wszystkich wskazanych wydarzeń. W przypadku firmy Go+Bet wszelkie informacje na temat jakie zakłady obejmuje cashout można znaleźć w ofercie spotkania. Warto zaznaczyć, że ta opcja działa na zakładach SOLO oraz AKO.

Każdy z graczy ma możliwość trzech opcji cashoutu:

Częściowy cashout

Tylko dla wybranej przez siebie części stawki

Auto cashout

Ustawienie limitu, po osiągnięciu którego nastąpi automatyczne rozliczenie kuponu

Częściowy Auto cashout

Dla wybranej części stawki

Bet Builder

Opcja Bet Builder w Go+Bet jest opisana, jako prawdziwa rewolucja na rynku zakładów bukmacherskich. Polega na tym, że możesz dodać kilka zdarzeń z jednego meczu na tym samym kuponie.

Pełna oferta zakładów

Go+Bet w swojej ofercie ma naprawdę wiele dyscyplin, które mogą zainteresować. Zaczynając od tych popularnych jakimi jest piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, piłka ręczna. Po te bardziej niszowe, czyli: tenis stołowy, darts, badminton, futbol australijski, a kończąc na e-sporcie. Go+Bet słynie także z opcji jak: sporty wirtualne i karciane.

Metody płatności w Go+Bet

Metody płatności

Minimalny depozyt

BLIK

2 PLN

Visa/MasterCard

2 PLN

Google Pay

2 PLN

Apple Pay

2 PLN

Przelewy24

2 PLN

Maksymalny depozyt wynosi 100 000 PLN.

Jeśli chodzi o wypłaty należy zwrócić uwagę, że w Go+Bet maksymalną kwotą przy jednorazowej wypłacie jest 50 000 PLN, natomiast minimalna to 20 PLN. W godzinach 8:00 - 23:00 działają przelewy w formie ekspresowej przez operatora Przelewy24.

Lista banków obsługująca ekspresowe przelewy:

Bank

Dni powszednie

Soboty

Niedziele i święta

Alior Bank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Bank Millennium

6:00 - 22:00

6:00 - 22:00

niedostępny

Bank Ochrony Środowiska

9:30 - 20:00

9:30 - 20:00

9:30 - 20:00

Bank PEKAO S.A.

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Bank PKO BP

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Bank Pocztowy

8:00 - 18:00

niedostępny

niedostępny

BNP Paribas

6:00 - 20:00

niedostępny

niedostępny

Credit Agricole

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Getin Bank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Idea Bank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

ING Bank Śląski

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Konto Inteligo

całą dobę

całą dobę

całą dobę

mBank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Nest Bank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Santander

8:00 - 21:00

całą dobę

całą dobę

Toyota Bank

8:00 - 21:00

niedostępny

niedostępny

Volkswagen Bank

całą dobę

całą dobę

całą dobę

Bonusy i freebety w aplikacji Go+Bet

Nowi użytkownicy przy rozpoczęciu przygody z aplikacją eTOTO mogą liczyć na ogromną liczbę bonusów. Suma wartości to aż 910 zł. Aby uzyskać taką kwotę należy spełnić wszelkie warunki opisane na stronie internetowej bukmachera.

Z okazji zbliżających się mistrzostw Europy w Niemczech można skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji, czyli freebety 3x50 zł. Warto zaznaczyć, że w grę wchodzą tylko mecze z udziałem polskiej reprezentacji.

Aplikacja Go+Bet - wady i zalety

Zalety

Wady

  • Live chat dostępny od godziny 8:00 - 23:00
  • Łatwy interfejs aplikacji do obsługi
  • Duża oferta bukmachera
  • Przyciągająca liczba promocji
  • Punkty stacjonarne
  • Wolne działanie aplikacji
  • brak transmisji na żywo

Często zadawane pytania

author photo
Robert Szapski

Sport jest wielką częścią mojego życia. Odkąd pamiętam zawsze próbowałem swoich sił w wielu dyscyplinach. Przez wiele lat grałem w siatkówkę, która ukształtowała mnie na wielu płaszczyznach. Polski sport jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu łatwiej jest o nim pisać w perspektywie sukcesu.

Zobacz wpisy przez Robert Szapski

Czytaj więcej

Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakład bez remisu, to tzw. zakład dwudrogowy. Oznacza to, że są tylko dwie możliwości wygrania takiego zakładu - zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny.
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
245
BTTS - co to znaczy w zakładach bukmacherskich
BTTS - co to znaczy w zakładach bukmacherskich
BTTS - to tłumaczenie z języka angielskiego - both teams to score. To wyrażenie oznacza, że obie, uczestniczące w danym meczu drużyny, strzelą gola.
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
111