Ile Robert Lewandowski zarabia na minutę, godzinę, dziennie?

Ile zarabia Lewandowski na sekundę, minutę, godzinę?

Robert Lewandowski jest jednym z najlepiej opłacanych reprezentantów Polski w historii. 35-latek po ośmiu latach spędzonych w Bayernie Monachium zmienił otoczenie i zaakceptował ofertę Barcelony. “Lewy” nie może narzekać na zarobki, ponieważ aktualnie otrzymuje rocznie aż 18 750 000 euro brutto. W przeliczeniu na złotówki tworzy kolosalną kwotę, o której przeciętny Polak może tylko marzyć.

Zarobki Roberta Lewandowskiego na minutę, dzień, godzinę?

Pieniądze, jakie otrzymuje Robert Lewandowski są oszałamiające. Konto kapitana reprezentacji Polski w godzinę wzbogaca się o 2 146 euro, co w zaogrągleniu daje prawie 10 tysięcy złotych. Napastnik jest jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w Barcelonie.

Ile zarabia Robert Lewandowski w minutę?

Robert Lewandowski jest jednym z topowych piłkarzy w Europie. Polak wielokrotnie udowadniał, że jest znakomitym napastnikiem, a co za tym idzie jego wymagania finansowe są ogromne. Polak na minutę zarabia w granicach 36 euro, co w przeliczeniu daje około 156 złotych.

Ile zarabia Robert Lewandowski w sekundę?

Robert Lewandowski w ostatnim czasie prezentuje coraz lepszą formę, mimo że na początku sezonu 2023/2024 nie miał szczęścia, ponieważ 4 października doznał kontuzji, a później ciężko mu było wrócić do optymalnej formy. Lewandowski w zwycięskim meczu z Atletico Madryt zanotował asystę oraz wpisał się na listę strzelców. Barcelona wygrała to ważne spotkanie aż 3:0. 35-latek w sekundę zarabia kolosalną kwotę, mowa tu o 0,6 euro, co daje w przeliczeniu na złotówki daje 2,50 zł.

author photo
Robert Szapski

Sport jest wielką częścią mojego życia. Odkąd pamiętam zawsze próbowałem swoich sił w wielu dyscyplinach. Przez wiele lat grałem w siatkówkę, która ukształtowała mnie na wielu płaszczyznach. Polski sport jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu łatwiej jest o nim pisać w perspektywie sukcesu.

Zobacz wpisy przez Robert Szapski

Czytaj więcej

Angielska Premier League - gdzie oglądać? Transmisje TV i online za darmo
Angielska Premier League - gdzie oglądać? Transmisje TV i online za darmo
Viaplay pozyskało prawa do Premier League do końca sezonu 2027/2028. Jednak w połowie 2025 roku planuje zakończyć działalność w Polsce i po sezonie 2024/2025
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
73
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakłady DNB - co to znaczy?
Zakład bez remisu, to tzw. zakład dwudrogowy. Oznacza to, że są tylko dwie możliwości wygrania takiego zakładu - zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny.
Czytaj więcej
przez Michał Przybycień
212